Firma Frigga Bydgoszcz

Kobieta 86lat, 12203 Berlin, od 08.08.2019

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Kobieta 86lat
Miejsce pracy:
12203 Berlin
Okres pracy:
KOMPLET KANDYDATÓW
Planowany wyjazd:
20190807
1
Wynagrodzenie:
EUR

Poszukujemy:

Zatrudnimy osobę na stanowisku opiekuna osoby starszej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna znać w stopniu komunikatywnym język niemiecki. Ponadto niezbędne jest doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane są referencje z poprzedniego miejsca pracy. Opiekun powinien być empatyczny, cierpliwy, pogodny i wyrozumiały.

Informacje o podopiecznym:

Podopieczną jest 86-letnia kobieta mieszkająca w Berlinie. Nie jest samodzielna, wymaga pomocy w zachowaniu higieny, a także ubieraniu i rozbieraniu się. Jest diabetyczką i przyjmuje tabletki. Ponadto ma alergię na pióra ptaków i astmę. Korzysta z wózka i wymaga pomocy w transferze, gdyż samodzielnie zrobi tylko kilka kroków. Używa także butli tlenowej. Nosi aparat słuchowy oraz okulary. Jednocześnie jest w pełni świadoma.

Dodatkowe informacje:

Pani mieszka sama w domu wielorodzinnym. Najbliższy sklep oddalony jest o 10 minut drogi pieszo.. Do kontaktu jest córka.

Warunki mieszkaniowe:

W ramach stanowiska pracy oferowany jest oddzielny pokój wraz z łazienką, a także dostęp do Internetu oraz zakup biletów.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl