Oferty pracy

Firma Frigga Bydgoszcz

Szkolenie z niemieckiego

Praca w Niemczech stanowi duże wyzwanie, zarówno dla pracowników jak i klientów. Wiedza merytoryczna z zakresu opieki jest bardzo ważna, jednak główną barierę stanowi brak znajomości języka. Chcąc zadbać o komfort pracy naszych pracowników przygotowaliśmy kursy online z j. niemieckiego. Lekcje są prowadzone w grupach zróżnicowanych pod kątem posiadanych umiejętności, przez dyplomowaną lektorkę. Tematy zajęć dobierane są do potrzeb branży: wizyty u lekarza lub w aptece, zakupy, posiłki, komunikacja w podróży oraz wszystkie czynności związane z życiem codziennym. Każdy z uczestników otrzymuje link zarówno do spotkania, jak również do materiałów. 

Jeśli chcesz wziąć udział w Szkoleniu z j. niemieckiego wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@friggawork.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie +48 (52) 389 11 50. Zapraszamy do udziału, zajęcia odbywają się cyklicznie. Oprócz zdobywanej na bieżąco wiedzy, otrzymujesz również materiały do ćwiczeń i powtórek. Poszerzaj swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanego lektora, w gronie innych opiekunek. 

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Co robić, jeśli senior zaginął? Jak opiekować się osobą, która ucieka?

Zaginięcie osoby starszej to niezwykle trudna i stresująca sytuacja zarówno dla samej osoby zaginionej, jak i dla jej bliskich oraz opiekunów. Wielu seniorów cierpiących na choroby neurodegeneracyjne, takie jak demencja czy choroba Alzheimera, może wykazywać skłonność do ucieczek, często nieświadomych zagrożeń czy błędnych przekonań o konieczności powrotu do domu z przeszłości.

Czytaj dalej

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl