Oferty pracy

Firma Frigga Bydgoszcz

Formularz aplikacyjny dla opiekunek

Prosimy wypełnić poniższy formularz oraz dodać jedno aktualne zdjęcie. Na podstawie formularza aplikacyjnego nasz doradca dokona oceny Państwa osoby. Administratorem danych osobowych, których przetwarzanie wynika z niniejszej Umowy, jest FRIGGA z siedzibą w Bydgoszczy (85-009 Bydgoszcz) przy ul. Dworcowej 29. Inspektorem ochrony danych osobowych w firmie FRIGGA pan Mariusz Roman, dostępny pod adresem: praca@friggawork.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art.6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016, dalej RODO w celu zawarcia umowy o świadczenie usług. Administrator oświadcza, iż nie udostępnia danych osobowych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Jeśli mają Państwo problemy z wypełnieniem formularza lub dodatkowe pytania, prosimy o kontakt na adres: praca@friggawork.pl lub telefonicznie: +48 (52) 389 11 50.
  • Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez firmę FRIGGA z siedzibą w Bydgoszczy oraz podmioty z nią współpracujące w postaci powyższej, do celów związanych z rekrutacją i marketingowych oraz zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. ( dz.u. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Oświadczam, że powyższe dane przekazuję dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawienia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

  • Wyślij formularz

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Co robić, jeśli senior zaginął? Jak opiekować się osobą, która ucieka?

Zaginięcie osoby starszej to niezwykle trudna i stresująca sytuacja zarówno dla samej osoby zaginionej, jak i dla jej bliskich oraz opiekunów. Wielu seniorów cierpiących na choroby neurodegeneracyjne, takie jak demencja czy choroba Alzheimera, może wykazywać skłonność do ucieczek, często nieświadomych zagrożeń czy błędnych przekonań o konieczności powrotu do domu z przeszłości.

Czytaj dalej

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl