Napisz do nas lub zadzwoń: praca@friggawork.pl +48 (52) 389 11 50

Praca opiekunki w Niemczech – atrakcyjne oferty od zaraz

Interesuje Cię praca w Niemczech i Luksemburgu? Masz doświadczenie, znasz język obcy i wiesz na czym polega praca dla opiekunki seniora? Szukasz dla siebie idealnej oferty od zaraz? Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami i wybierz to, które spełnia Twoje oczekiwania! Mamy dla Ciebie sporo propozycji z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Praca za granicą jako opiekunka osób starszych to spore wyzwanie, ale także okazja do znalezienia godnie opłacanego zajęcia. Opieka nad seniorem w Niemczech dodatkowo może przynieść Ci dużo satysfakcji i sprawić, że osobie oczekującej ciepłej relacji zapewnisz codzienną porcję pozytywnych doświadczeń.


W agencji Frigga przygotowaliśmy szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych ofert pracy przeznaczonych dla osób, które są zainteresowane podjęciem zatrudnienia od zaraz jako opiekun lub opiekunka osób starszych w Niemczech. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zajmowanie się seniorami nie jest łatwym zajęciem, dlatego naszym pracownikom zapewniamy nie tylko legalne zatrudnienie, z comiesięcznym odprowadzaniem składem do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, ale także:


– wysokie zarobki adekwatne do umiejętności,
– zakwaterowanie w komfortowych warunkach,
– telefoniczną, całodobową opiekę doświadczonego koordynatora.

Przygotowane przez nas oferty pracy dla opiekunek w Niemczech są skierowane przede wszystkim do osób mających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i schorowanymi, posługujących się językiem niemieckim na poziomie zaawansowanym lub w stopniu umożliwiającym codzienną komunikację. Nie ma dla nas znaczenia Twoja płeć czy wiek. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, cierpliwą, łatwo nawiązującą kontakty oraz opanowaną to praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech może okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Decydując się na wyjazd zarobkowy do Niemiec, możesz nie tylko dobrze zarobić, zapewniając sobie i swojej rodzinie pewny byt. To równocześnie doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, podszkolenia języka, zdobycia cennych umiejętności oraz wzbogacenia swojego życiorysu w zupełnie nowe pozycje. Praca opiekunki to bez wątpienia korzyści finansowe, a także ogromna satysfakcja, jaka płynie z niesienia wsparcia i pomocy drugiej osobie. W rezultacie dzięki Twoim naturalnym cechom, takim jak serdeczność i wrażliwość, możesz wiele osiągnąć i zaskarbić sobie sympatię podopiecznego i jego rodziny, a przy okazji poprawić stan własnego budżetu. Zostań opiekunem lub opiekunką osób starszych za granicą, połącz ważną społeczną misję z okazją do godziwego zarobku.

Oferty pracy dla opiekunek seniorów – sprawdź aktualne zlecenia

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wyjazdem zarobkowym do Niemiec? Interesuje Cię legalna praca dla opiekunek od zaraz, ale nie masz pojęcia, gdzie jej szukać? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Za pośrednictwem strony internetowej agencji Frigga możesz zapoznać się z najnowszymi zleceniami w sektorze opieka osób starszych. Jeśli masz doświadczenie, dobrze posługujesz się językiem niemieckim i z łatwością przychodzi Ci nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi, praca opiekunki może stanowić dla Ciebie idealny wybór.


Jako profesjonalna agencja prezentujemy wyłącznie sprawdzone i aktualne oferty pracy, dzięki którym możesz znaleźć zatrudnienie w różnych regionach Niemiec. Przykładowe miasta, w których znajdują się domy podopiecznych to:


– Bad Staffelstein (region Oberfranken-West),
– Bielefeld (rejencja Detmold, region Ostwestfalen-Lippe),
– Königswinter (rejencja Kolonia),
– Schwanewede (Dolna Saksonia),
– Wuppertal (rejencja Düsseldorf),
– Bergisch Gladbach (rejencja Kolonia).

Osobom zainteresowanym pracą jako opiekunka czy opiekun osób starszych, w niektórych przypadkach dodatkowo dajemy możliwość uzgodnienia czasu trwania zatrudnienia. Dlatego, decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz podjąć się pracy zarówno na rok, jak i na kilka miesięcy, w zależności od własnych potrzeb. Jeśli nie wiesz, na jaką ofertę się zdecydować, wówczas nasi pracownicy pomogą Ci w znalezieniu najlepszej formy zatrudnienia, biorąc pod uwagę Twoje kwalifikacje, dotychczasowe doświadczenie, a także indywidualne oczekiwania.


Opiekunka osób starszych Niemcy – praca na korzystnych warunkach

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że opieka nad osobą starszą jest zajęciem wymagającym, a niejednokrotnie nawet ciężkim i stresującym. Dlatego w naszej agencji szczególny nacisk kładziemy nie tylko na bezpieczeństwo zatrudnienia, ale także na atrakcyjne warunki. Dzięki temu wszyscy nasi pracownicy mogą czuć się docenieni, gdyż gwarantujemy im odpowiednio wysokie zarobki oraz komfortowe zakwaterowanie. Dodatkowo każdemu, kto podejmie pracę jako opiekun lub opiekunka osób starszych w Niemczech od zaraz, zapewniamy całodobową opiekę wyspecjalizowanego koordynatora, do którego można zwrócić się o pomoc praktycznie w każdej nagłej sytuacji. Dlatego jako opiekunka seniorów za granicą nie musisz się obawiać nagłych problemów, których nie będziesz mogła rozwiązać, na przykład, gdy pojawi się nieprzewidziana sytuacja w Twojej rodzinie lub zaczną się kłopoty zdrowotne. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, korzystne zarówno dla podopiecznego, jak i dla Ciebie.


W agencji Frigga rekrutujemy opiekunki z całej Polski. To, co jest dla nas najważniejsze, to przede wszystkim sprawne posługiwanie się językiem niemieckim, a także umiejętność zajmowania się starszą osobą. Trzeba bowiem pamiętać, ludzie w podeszłym wieku bardzo często nie są już tak sprawni fizycznie, a co więcej, mogą zmagać się z wieloma różnego rodzaju schorzeniami takimi jak: Alzheimer, choroba Parkinsona, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze czy nietrzymanie moczu. Dlatego opieka nad seniorem polega nie tylko na dotrzymywaniu mu towarzystwa. W większości przypadków opiekunka musi także pomagać podopiecznemu w wykonywaniu codziennych czynności związanych z higieną, ubieraniem się i spożywaniem posiłków. W zakres obowiązków bardzo często wchodzi też zajmowanie się podstawowymi pracami w gospodarstwie (praniem, prasowaniem, gotowaniem, odkurzaniem, sprzątaniem, robieniem zakupów itp.).


Jeśli przejrzałeś aktualne oferty pracy i jesteś zainteresowany/zainteresowana podjęciem zatrudnienia jako opiekun lub opiekunka w Niemczech, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z agencją Frigga możesz skontaktować się na kilka sposobów:


– wypełniając formularz dostępny na naszej stronie internetowej,
– dzwoniąc pod numer telefonu +48 (52) 389 11 50,
– wysyłając wiadomość elektroniczną na adres praca@friggawork.pl.