Oferty pracy

Firma Frigga Bydgoszcz

O nas

Kim jesteśmy?

Frigga to agencja opiekunek dla osób starszych z Niemiec i Luksemburga. Działamy na rynku usług opiekuńczych od 2009 roku. Lubimy pracę z ludźmi i szukamy współpracowników, którzy kierują się podobnymi wartościami do nas: empatią oraz chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, ale też nieustannie poszukujemy coraz lepszych rozwiązań. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższe standardy opieki.

Nasza misja

Osoby starsze trudno znoszą zmianę miejsca zamieszkania oraz swoich codziennych nawyków. Coraz więcej rodzin stara się więc uchronić seniorów przed pobytem w domu opieki. Alternatywą jest zatrudnienie wykwalifikowanej opiekunki. Nasi pracownicy zapewniają seniorom towarzystwo i pomoc w codziennych czynnościach. Dzięki naszej pracy, osoby starsze mogą spędzić jesień życia we własnym domu.

Nasze standardy opieki

U pracowników cenimy sobie przede wszystkim empatię i chęć niesienia pomocy. Nasze opiekunki posiadają predyspozycje osobowościowe oraz wszystkie niezbędne kwalifikacje. Dostarczamy naszym pracownikom wiedzy w zakresie chorób wieku starczego, możliwych trudności podczas opieki nad seniorem oraz niemieckiej kultury.

Prowadzimy również zajęcia edukacyjne w ramach Akademii Opiekuna. Są to regularne spotkania ze specjalistami z dziedziny pielęgniarstwa, psychologii i terapii zajęciowej. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki temu, mamy pewność, że poradzą sobie z wyzwaniami, czekającymi po wyjeździe do Niemiec lub Luksemburga.

Jak pracujemy?

Współpracujemy z wieloma rodzinami z Niemiec i Luksemburga. Bogata baza ogłoszeń pozwala nam dobrać odpowiednią ofertę dla każdej opiekunki. Nasi pracownicy otrzymują całodobowe wsparcie telefoniczne doświadczonego koordynatora. Opiekunki nigdy nie zostają więc same w kryzysowej sytuacji. Oddziały naszej firmy znajdują się w Polsce i pozostają w stałym kontakcie z koordynatorami i Klientami, dlatego w razie trudności szybko reagujemy.

Zdajemy sobie sprawę, że opieka nad osobami starszymi to wymagające zajęcie. Wysiłek naszych opiekunek wynagradzają atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy wysokie zarobki i w pełni legalne zatrudnienie. Opłacamy składki ZUS naszych pracowników oraz gwarantujemy zaświadczenie o legalnym delegowaniu A1 i kartę EKUZ. Oferujemy też dodatkowe korzyści: premie świąteczne oraz wynagrodzenie za polecenie zmienniczki.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W naszej agencji znajdzie się miejsce dla każdej opiekunki, która z zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Współpracujemy z doświadczonymi opiekunkami oraz osobami, które stawiają pierwsze kroki w opiece nad osobami starszymi.

Nasi pracownicy szybko przekonują się, że warto dołączyć do zespołu Frigga. Współpraca z nami to liczne korzyści:

Agencja z doświadczeniem

Prowadzimy rekrutację na stanowisko opiekunki osób starszych od 2009 roku. Codziennie dajemy szansę na uczciwe zatrudnienie w Niemczech i Luksemburgu.

Legalna
praca

Nasze pracownice wykonują swoje obowiązki na podstawie umowy, w oparciu o jasne i stabilne warunki współpracy. Odprowadzamy składki ZUS!

Obszerna baza ogłoszeń

Współpracujemy z wieloma rodzinami w Niemczech i Luksemburgu umożliwiając indywidualny dobór oferty oraz bliski termin wyjazdu.

Wsparcie
koordynatora

Każda opiekunka może liczyć na całodobową pomoc telefoniczną. Pomagamy w nagłych wypadkach oraz trudnościach za granicą.

Atrakcyjne
zarobki

Opieka nad seniorami ma charakter wielozadaniowy. Dlatego doceniamy naszych pracowników, wypłacając wynagrodzenie stosowne do ich doświadczenia, umiejętności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Standardy
 

Dbamy o komfortowe warunki pracy każdej opiekunki. Zapewniamy pełne wyżywienie, zakwaterowanie, czas wolny oraz niezbędne narzędzia pracy.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Samotność osób starszych: powszechny i poważny problem

Populacja osób starszych rośnie w szybkim tempie, co jest wynikiem postępu w opiece zdrowotnej. Niestety, wielu seniorów doświadcza samotności i depresji, spowodowanych brakiem bliskich relacji z rodziną oraz samotnym mieszkaniem. Samotność u osób starszych to problem, który wymaga naszej uwagi i zrozumienia, by skutecznie z nim walczyć.

Czytaj dalej

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl