Firma Frigga Bydgoszcz

21720 Mittelnkirchen – opiekunka do mobilnego seniora blisko Hamburga

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny 84 lata
Miejsce pracy:
21720 Mittelnkirchen
Okres pracy:
do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20231127
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny
– osoba z doświadczeniem z demencją

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 84lata, 170cm, 55kg
Dolegliwości:
– demencja
– zaburzenia rytmu serca
– mobilny & laska lub rolator

Senior jest obecnie w domu seniora, gdzie bardzo źle się czuje. Bardzo chce wrócić do domu, dlatego jego syn poprosił nas o pomoc. Podopieczny jest mobilny, wiele czynności potrafi wykonać samodzielnie jednak ma demencję i jest zapominalski. Pan samodzielnie je, sam korzysta z toalety, przesypia noce. Niestety nie potrafi ani prowadzić domu, ani gotować, dlatego potrzebna mu osoba, która przejmie te czynności.
To bardzo pozytywny człowiek, inteligentny i oczytany, otwarty na świat i ludzi, czasem trochę uparty ale daje się przekonać. W przeszłości zarządzał dość sporym zespołem ludzi i bardzo lubił kontakt z drugim człowiekiem. Obecnie chętnie spędza czas przed telewizorem, lubi w ciepłe dni przebywać w ogrodzie lub na tarasie, chętnie chodzi na krótkie spacery.

Dodatkowe informacje:

Senior mieszka w domu jednorodzinny z ogrodem blisko rzeki Elba. Niedaleko znajduje się miasto Jork, gdzie jest dość sporo sklepów, kawiarni, zabytków, gdzie można dotrzeć rowerem lub autobusem, to 15 min drogi. Zakupy można zamówić przez internet lub syn zawiezie albo zrobi zakupy z listy. Dla opiekunki jest sporo miejsca: ładny pokój, w całym domu jest internet, do dyspozycji rower. Czas wolny to dwa popołudnia w tygodniu + codziennie po 2,5 godziny przerwy.
W to miejsce szukamy dobrej gospodyni i towarzyszki, która zadba o seniora, dom, ugotuje obiad. Do kontaktu jest sympatyczny syn, który mieszka w okolicy i będzie wsparciem. Ważne, aby mieć doświadczenie z demencją.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– internet i rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl