Firma Frigga Bydgoszcz

Bonusy i premie za wyjazdy w grudniu 2015!

Decydując się na świąteczny wyjazd do opieki nad seniorami w Niemczech i Luksemburgu otrzymacie Państwo dodatkową premię / bonus świąteczny. Za wyjazd do Niemiec lub Luksemburga podczas świąt można zarobić nawet do 1500 euro netto. Kwota bonusu uzależniona od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz dolegliwości podopiecznego.

Oferujemy Państwu szeroki wybór ofert świątecznych, elastyczne terminy wyjazdu (2 tygodnie, 1 miesiąc, 2 miesiące), bonusy pieniężne oraz podwójne wynagrodzenie za dni świąteczne. Gwarantujemy Państwu wysokie składki ZUS, ubezpieczenie, zakup biletów oraz opiekę koordynatora.

Troszczymy się o  wszelkie formalności związane z wyjazdem, organizujemy transport, Państwo nie ponosicie kosztów wyżywienia oraz zakwaterowania za granicą.Służymy pomocą w doborze oferty pracy, udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu 52 389 11 50 oraz do złożenia formularza zgłoszeniowego, który jest zamieszczony na naszej stronie internetowej.

Happy woman with christmas present isolated over white background.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl