Firma Frigga Bydgoszcz

Opieka nad seniorem w Niemczech a epidemia

Troskliwa opieka nad seniorami w Niemczech jest w tych niełatwych czasach nie tylko możliwa, ale także jeszcze bardziej potrzebna. Dlatego właśnie profesjonalne agencje pracy dla opiekunek, takie jak Frigga z Bydgoszczy, wprowadzają specjalne środki ostrożności. Wszystko po to, aby umożliwić opiekunom wyjazd w wybranym terminie.

Badania dla seniorów

Jeśli myślisz o podjęciu zatrudnienia jako opiekunka, teraz jest dobry moment na to, aby wysłać swoją aplikację. Osoby starsze potrzebują pomocy w codziennych działaniach i to się nie zmienia. Swoje obowiązki będziesz wypełniać, pozostając z podopiecznym w jego domu lub mieszkaniu przez czas kontraktu. To bezpieczny sposób pracy nawet w wyjątkowych okolicznościach. Otrzymasz własny pokój lub nawet apartament z bezpłatnym dostępem do internetu. Od Ciebie zależy długość trwania zlecenia, możesz zostać na miejscu, ile chcesz, bez konieczności wracania do Polski.

Podczas epidemii każda agencja powinna jeszcze lepiej zadbać zarówno o swoich Pracowników, jak i Klientów. Do środków zapobiegawczych należą m.in. szczegółowe kontrole zdrowia osób starszych. Jadąc na kontrakt, musisz mieć pewność, że Klient, z którym będziesz mieszkać, nie miał kontaktu z patogenem. Tak właśnie działamy we Frigga. Zanim zorganizujemy dla Ciebie wyjazd, upewniamy się, że senior, do którego jedziesz, jest zdrowy. Gwarantujemy Ci także telefoniczną opiekę naszego koordynatora 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Podejmujący pracę opiekunowie powinni otrzymać komplet informacji dot. ogólnego stanu zdrowia seniora, warunków mieszkalnych oraz swoich obowiązków. Zadania na tym stanowisku mogą obejmować np.:

  • przygotowywanie posiłków,
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
  • dotrzymywanie towarzystwa,
  • drobne porządki,
  • pomoc przy poruszaniu się.

Powyższa lista jest przykładowym zestawem zadań, a każda oferta pracy jest inna. W rzetelnych agencjach personel pomoże Ci dobrać odpowiednie zlecenie do Twoich umiejętności i potrzeb. Wiele zależy od Twojego doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego i wiedzy. Korzystając z usług agencji Frigga, możesz być pewny, że otrzymasz propozycję, które będzie dostosowana do Ciebie. Możesz wyrazić swoje preferencje w zakresie:

  • miejsca pobytu,
  • daty wyjazdu,
  • czasu trwania kontraktu.

Jeśli ciekawi Cię jak wyglądają przykładowe oferty dla opiekunek osób starszych w Niemczech, sprawdź aktualne ogłoszenia. Być może znajdziesz dla siebie idealną propozycję.

Specyfika pracy opiekunki seniora sprawia, że zapotrzebowanie na takie osoby nie słabnie. Jest to zawód doceniany i dlatego też jest on tak dobrze płatny.

Frigga z Bydgoszczy – w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Jeśli rozważasz wyjazd, ale szukasz agencji, której możesz zaufać – skontaktuj się z nami! Zapraszamy kandydatów i kandydatki bez względu na poziom znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy właściwie dobrać ofertę do osoby. Decydując się na wyjazd z nami, możesz być pewien, że zawsze otrzymasz komplet rzetelnych informacji.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl