Oferty pracy

Firma Frigga Bydgoszcz

Wyjeżdżasz za granicę?

Zanim wyruszysz do pracy za granicę, upewnij się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju. Jeśli korzystasz z pomocy agencji pośrednictwa pracy, sprawdź, czy jest to agencja z certyfikatem. Listę agencji znajdziesz w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia www.kraz.praca.gov.pl.

Znajdą tam Państwo także naszą agencję Frigga. Agencje pośrednictwa pracy oferują profesjonalną pomoc i wsparcie w zakresie znalezienia miejsca pracy, zakwaterowania, oraz wypełnienia niezbędnych dokumentów i formalności. Legalność zatrudnienia oraz odprowadzane podatki za wynagrodzenie wpływają na nasze późniejsze świadczenia. Taka forma pracy to także pewniejsza opieka medyczna w nagłych wypadkach. W tej kwestii również warto zadbać przed wyjazdem o odpowiednie dokumenty od polskiego świadczeniodawcy (NFZ), lub od prywatnych ubezpieczycieli, jeśli takowe posiadamy. Nie zapomnijmy oczywiście o dokumencie tożsamości oraz prawie jazdy.
Znajomość języka jest jedną z kluczowych umiejętności radzenia sobie poza granicami kraju. Nawet jeśli potrafimy posługiwać się w stopniu komunikatywnym danym językiem, dobrze jest zabrać ze sobą słownik lub rozmówki. Pomogą nam lepiej odnaleźć się w nowym miejscu oraz będą dobrą pomocą do dalszej nauki. Dodadzą nam także pewności siebie.
Zawsze warto mieć przy sobie odpowiednią ilość gotówki na swoje wydatki, nawet jeśli mamy zagwarantowane mieszkanie i wyżywienie. Oczywiście zapewnienie sobie odzieży na daną porę roku, czy artykułów higienicznych, to podstawa każdego wyjazdu. Zadbajmy również o to, aby mieć możliwość wykonywania połączeń telefonicznych i korzystania z innej karty sim (ściągnięty sim lock w telefonie). Kontakt z rodziną oraz agencją może nam pomóc w niespodziewanych sytuacjach. Zatem nie wahaj się i już dziś skontaktuj z naszym biurem. Możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Do zobaczenia!

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Samotność osób starszych: powszechny i poważny problem

Populacja osób starszych rośnie w szybkim tempie, co jest wynikiem postępu w opiece zdrowotnej. Niestety, wielu seniorów doświadcza samotności i depresji, spowodowanych brakiem bliskich relacji z rodziną oraz samotnym mieszkaniem. Samotność u osób starszych to problem, który wymaga naszej uwagi i zrozumienia, by skutecznie z nim walczyć.

Czytaj dalej

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl