Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód- przy granicy z Holandią, opiekunka lub opiekun do Huberta mieszkającego z żoną

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 89 lat, Podopieczny: 90 lat
Miejsce pracy:
48565 Steinfurt
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20221014
Wynagrodzenie:
1800
EUR

Poszukujemy:

– osoba niepaląca
– kobieta lub mężczyzna
– osoba doświadczona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 80lat, 65kg, 175cm
Dolegliwości:
– demencja
– po kilku mniejszych wylewach
– choroba Parkinsona
– osoba leżąca, obecnie sonda
Senior cierpi na demencję oraz ma chorobę Parkinsona. Pan przeszedł kilka mniejszych wylewów, jest słaby i choruje na serce. Z uwagi na jego stan zdrowia podłączono mu cewnik oraz jest odżywiany przez sondę. Czy to się w przyszłości zmieni – o tym zadecyduje lekarz. Senior jest obecnie osobą głównie leżącą i wszelkie czynności przy nim są wykonywane w łóżku. Seniora należy przekładać z boku na bok co jakiś czas aby nie powstały rany od zależenia. Seniorem dotychczas opiekował się jego syn, który mieszka w tym samym domu. To on zwrócił się do nas z prośbą o pomoc.
Podopieczny jest spokojny, ma silną wolę i współpracuje tak, jak może. Z zawodu jest urzędnikiem i pracował w jednostce wojskowej w biurze. Jego wcześniejsze hobby to polowania, wycieczki, podróże. Chętnie ogląda telewizję, przegląda gazety. Senior uwielbia zwierzęta i chciałby mieć bardzo psa, ale jego obecny stan zdrowia na to nie pozwala.

Podopieczna, 79lat, 76kg, 168cm
Dolegliwości:
– mobilna
– osteoporoza
– alergia na pyłki
– ogólny stan zdrowia bardzo dobry
Seniorka jest mobilna, trochę przemęczona sytuacją ale czuje się dobrze i nie dokuczają jej żadne przewlekłe choroby. To spokojna, życzliwa i troskliwa osoba. Całe życie zajmowała się domem i synem, piekła i gotowała. Z zawodu pielęgniarka. Jej hobby to jej dom, rodzina, robótki ręczne.

Dodatkowe informacje:

To mniejsza miejscowość niedaleko dużego miasta Munster, blisko do holenderskiej granicy. To dom jednorodzinny z ogrodem, w domu mieszka małżeństwo oraz ich syn, który jest czynny zawodowo, prowadzi firmę i sporo pracuje. Czas wolny to dwie godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu. Do dyspozycji jest auto, lub syn zawiezie na zakupy.
W to miejsce szukamy doświadczonej opiekunki lub opiekuna, osoby niepalącej i spokojnej. Z doświadczeniem i potrafiącej pracować w “teamie”.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– auto
– Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl