Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód, Opiekunka do samotnej Barbary z kotkiem

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 72 lata
Miejsce pracy:
41334 Nettetal
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220707
Wynagrodzenie:
1550
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– dobra znajomość j. niemieckiego
– niepaląca

Informacje o podopiecznym:

Dolegliwości:

– cukrzyca
– słabe krzepnięcie krwi
Seniorka jest alergiczką i przyjmuje leki- robi to samodzielnie, trzeba przypomnieć. Nie może jeść orzechów laskowych i owoców pestkowych. Pani porusza się przy rollatorze lub na wózku i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Seniorka próbuje być samodzielna, jednak potrzebuje asekuracji przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała i przebieraniu się. Noce spokojnie przesypia.

Podopieczna jest bardzo spokojna, serdeczna ale jest też wymagająca i stanowcza. Podopieczna wszystko je, jednak często nie ma apetytu. Jest bardzo wykształconą i inteligentną kobietą, zarządzała laboratorium i była medycznym asystentem technicznym. Chętnie spędza czas w gronie rodziny i przyjaciół, wychodzi na spacery, czyta książki, słucha muzyki i pływa. Seniorka ma problem z alkoholem i lubi po niego sięgać. W to miejsce szukamy dobrej i stanowczej opiekunki, która nie dopuści seniorki do alkoholu i będzie pilnować, aby nie został zakupiony.

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest wdową, mieszka sama ze swoim kotkiem. Ma jedną córkę, która jest też osobą do kontaktu. Mieszka w miejscowości Bonn. Podopieczna mieszka w pięknym domu z ogrodem, regularnie przychodzi ogrodnik. Do sklepu można dojść w ok. 10 min na pieszo.

Warunki mieszkaniowe:

– organizację przejazdów
– oddzielny pokój z TV i dostępem do Internetu
– oddzielna łazienka

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl