Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód, opiekunka do samotnego Manfreda

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 85 lat
Miejsce pracy:
41392 Korschenbroich
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20221130
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– j. dobry
– osoba niepaląca

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 85lat, 65kg, 167cm
Dolegliwości:
– demencja, zapominalski
– zaburzenia rytmu serca
– słabo widzi
– mobilny, ogólny stan zdrowia dobry
Senior mieszka sam w domu, jest mobilny ale cierpi na demencję. O pomoc dla ojca zgłosiła się do nas córka, która mieszka dość daleko bo w Düsseldorfie. Pan sporo zapomina, ale dużo czynności wykonuje samodzielnie i wystarczy mu przypomnieć lub asystować. Sam się myje i ubiera, sam bierze leki. Należy mu podać potrzebne rzeczy lub przypomnieć jakie czynności i kiedy ma wykonać. Senior słabo widzi, dlatego ma problem z przeczytaniem nazw na etykietach lub na lekach.
To spokojny, serdeczny człowiek lubiący porządek i ciszę. Ma poczucie humoru, jest łatwy w opiece. Je wszystko, poza dziczyzną i drobiem. Należy zwrócić uwagę, aby lekarstwa popił wodą i aby w trackie dnia spożywał odpowiednią ilość płynów. Noce są spokojne w tym miejscu, senior przesypia. Pan z zawodu jest urzędnikiem, obecnie lubi spacery, chętnie ogląda telewizję & słucha radia. Ważne jest, aby spędzić z nim czas, ugotować obiad, zająć się domem. Senior jest wdowcem i ma jedną córkę, która odwiedza, jest naszą osobą do kontaktu.

Dodatkowe informacje:

To mniejsza miejscowość niedaleko Düsseldorf, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są oddalone 10 min drogi na pieszo od domu. Dla opiekunki jest ładny pokój z balkonem, Internet w całym domu, jest rower do dyspozycji.
W to miejsce szukamy niepalącej opiekunki, która umie i lubi gotować oraz zajmować się domem. Ważny jest j. niemiecki – należy posługiwać się w stopniu dobrym komunikatywnym lub dobrym. Koniecznie osoba niepaląca, bo seniorowi przeszkadza dym.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– Internet, rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl