Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód, opiekunka do Heidrun z chorobą Parkinsona

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 80 lat
Miejsce pracy:
51109 Köln
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20230105
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny lub dobry
– osoba sprawdzona 

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 80lat, 60kg, 170cm
Dolegliwości:
– zaburzenia rytmu serca
– choroba Parkinsona
– wózek inwalidzki
Seniorka jest wspierana przez personel medyczny oraz męża, który zwrócił się do nas o pomoc. Córka mieszka dość daleko bo w Karsruhe i odległość nie pozwala na częste odwiedziny. Personel pomaga się pani umyć lub wykąpać, część czynności seniorka wykonuje samodzielnie. Pani porusza się głownie na wózku, pomaga podczas wstawania i jest w satanie się samodzielnie przesiąść. Jednak na codzeń potrzebne jej wsparcie opiekunki, a mąż nie radzi sobie z opieką nad panią & z prowadzeniem domu. Seniorka korzysta z toalety, ale dla higieny nosi wkładki lub pieluchomajtki. Noce są zazwyczaj spokojne, ponieważ seniorka sama korzysta z krzesła-toalety w nocy, aby nikogo nie budzić. Do domu przychodzi fizjoterpaeuta, który wykonuje z seniorką gimnastykę.
To spokojna, cicha podopieczna, która jest ugodowa i lubi spokój. W przeszłości pracowała w biurze, następnie poświęciła się rodzinie i pracy w domu.

Dodatkowe informacje:

To duże miasto, Kolonia, dom z ogrodem połozony blisko centrum. Do sklepów jest 15 min drogi na pieszo & dla osób z prawem jazdy jest auto. Dla opiekunki bardzo dobre warunki w domu: osobny pokój, oddzielna łazienka, internet w całym domu, auto, rower. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Do pomocy obecnie przychodzi raz na dwa tygodnie pani od sprzątania.
W to miejsce potrzebna nam spokojna, czysta opiekunka, która mówi komunikatywnie po niemiecku i chętnie spędzi z seniorką czas.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– auto
– Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl