Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód- okolice Kolonii, opiekunka dla Horsta i jego żony

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 83 lat
Miejsce pracy:
42699 Solingen
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220708
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– j. komunikatywny
– sprawdzona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 83lata, 77kg, 181cm
Dolegliwości:
– początki demencji, zapominalski
– stoma & cewnik
– mobilny, wspiera się rolatorem
Senior jest mobilny, porusza się z pomocą rolatora. W domu dużo leży lub siedzi w fotelu, często bywa osłabiony. Panu należy pomóc wstać, zazwyczaj kiedy wstaje z fotela. Pan ma stomię oraz cewnik. Należy wymienić woreczek, poza tym senior nie wymaga dużego nakładu opieki. Jest wdzięczny, nie ma wygórowanych wymagań. Noce są spokojne, przesypia i nie wstaje.

Senior mieszka z żoną, pani dotychczas wspierała go i zajmowała się domem, jednak potrzebuje wsparcia z racji na swój wiek. Słabo się czuje i nie jest już tak sprawna, jak kiedyś. Do pomocy przychodzi raz w tygodniu pani do sprzątania. Osobą do kontaktu jest bardzo sympatyczny syn, który poprosił nas o pomoc. Mieszka 100 km od domu rodziców, podobnie jak jego brat.

Dodatkowe informacje:

Seniorzy zamieszkują dom jednorodzinny, to miasteczko w okolicach Kolonii. Dla opiekunki z prawem jazdy jest auto do dyspozycji, w przypadku, kiedy opiekunka nie będzie miała prawa jazdy, przystanek autobusowy jest oddalony 150m od domu i w każdej chwili można dojechać do miasteczka lub większych miast takich jak Kolonia czy Bonn. Seniorzy nie korzystali z Internetu, więc obecnie nie ma łącza w domu, ale na życzenie opiekunki syn podłączy. To serdeczna, bardzo miła i niewymagająca rodzina. Szukamy tutaj pani, która pomoże seniorce, porozmawia, wypije wspólnie kawę oraz wykona podstawowe czynności przy seniorze.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– możliwość podłączenia Internetu
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl