Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód- okolice Bonn i Kolonii, Opiekun lub Opiekunka do mobilnego Hermanna

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 75 lat
Miejsce pracy:
53819 Neunkirchen-Seelscheid
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220630
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– kobieta/mężczyzna
– j. dobry komunikatywny lub dobry
– osoba sprawdzona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 75lat, 80kg, 174cm
Dolegliwości:
– początki demencji & zapominalski
– astma
– cukrzyca insulinowa
– mobilny & wspiera się rolatorem

Senior mieszkał dotychczas sam i wraz z pomocą gosposi radził sobie świetnie. Jeździł autem, sam robił zakupy, odwiedzał znajomych. Ostatnio jednak upadł i mocno poobijał się na twarzy, pękła mu kość szczękowa i pozostanie klika dni na obserwacji w szpitalu. Siostrzenica seniora, która dogląda go i opiekuje się nim poprosiła nas o pomoc. Nie ma jej na miejscu, ponieważ mieszka w innym miescie, dlatego ważne jest, aby senior miał opiekę po wyjściu ze szpitala. Robi się coraz bardziej zapominalski.

Senior jest mobilny, sam wykonuje wiele czynności, sam się myje i ubiera, jest dość sprawny i samodzielny. Przesypia noce. Pan korzysta z pomocy ergoterapeuty i personelu medycznego. To serdeczny, komunikatywny człowiek, lubi towarzystwo i rozmowy. Ludzie go lubią, jego gosposia przychodzi do niego od lat. Pan ma sporo znajomych, chętnie chodzi na spacery lub kawę do miasteczka. W przeszłości pracował jako policjant.

Dodatkowe informacje:

Dla opiekunki będą bardzo dobre warunki: senior wynajmie osobne mieszkanie i do dyspozycji jest auto. Mieszkanie dla opiekunki ma osobne wejście, jest w pełni urządzone, Internet jest w całym mieszkaniu. Do seniora nadal będzie przychodziła gosposia raz lub dwa razy w tygodniu, dlatego należy umieć pracować “zespołowo”, aby nie tworzyć konfliktów.
To mniejsza miejscowość niedaleko Bonn i Kolonii, dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem. Dość daleko do sklepu, dlatego należy pojechać autem lub rowerem. W to miejsce szukamy dobrej, koniecznie sprawdzonej opiekunki. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest to warunek. Koniecznie dobra opiekunka w to miejsce. Bardzo dobre miejsce i sympatyczny senior.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielne mieszkanie z kuchnią i łazienką
– Internet
– auto
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl