Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód- Kolonia, opiekunka do mobilnego małżeństwa Klausa i Giesele

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 88 lat, Podopieczny: 99 lat
Miejsce pracy:
50735 Kolonia
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220703
Wynagrodzenie:
1700
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– j. dobry
– osoba sprawdzona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 99lat, 70kg, 170cm
Dolegliwości:
– mobilny
– słabo słyszy, należy głośniej mówić
Senior jest mobilny & jego stan zdrowia jest dobry. Pan jest wspierany przez personel medyczny. Noce są spokojne. Senior jest bardzo spokojny, zrównoważony, opanowany. Pracował w dużej firmie jako handlowiec. Wiele czynności potrafi wykonać samodzielnie, należy pana jedynie wesprzeć.

Podopieczna, 88lat, 65kg, 170cm
Dolegliwości:
– początki demencji, zapominalska
– mobilna
– słabo słyszy, należy głośniej mówić
Seniorka jest mobilna, jej stan zdrowia jest dobry. Pani jest wspierana przez personel medyczny. Noce są spokojne. Zarówno pan, jak i pani korzystają z pomocy ergoterapeuty i ćwiczą regularnie. Seniorka jest komunikatywna, bywa wymagająca zarówno do siebie, jak i do innych. Z zawodu nauczycielka, bardzo lubi dzieci. Wiele czynności wykonuje samodzielnie, należy asystować lub wspierać.

Dodatkowe informacje:

To dom jednorodzinny z ogrodem w dużym mieście Kolonia, blisko centrum. Sklepy oddalone 7 min drogi na pieszo, wszystko jest blisko. Dla opiekunki osobne piętro domu do dyspozycji z osobnym apartamentem: ładny pokój, osobna łazienka, Internet jest w całym domu. Osobą do kontaktu jest syn, który poprosił nas o pomoc dla rodziców. Syn mieszka w innej części Niemiec, ale stara się odwiedzać regularnie. Na miejscu jest też personel medyczny, który pomoże w razie potrzeby. Opiekują się tym małżeństwem od 4 lat.
W to miejsce potrzebujemy sprawdzonej, rzetelnej opiekunki, która jest zadbana i czysta. Na miejsce przychodzi personel medyczny do pomocy, seniorzy mieszkają w ładnym, zadbanym domu w centrum Kolonii. To dom i ludzie na poziomie. Należy wesprzeć seniorów w domu, oraz podczas wykonywania higieny. Zadbać o to, aby byli czysto ubrani. Seniorzy czasem lubią pobyć sami, czasu wolnego będzie sporo.

Warunki mieszkaniowe:

– osobny apartament
– osobny pokój oraz łazienka
– Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl