Firma Frigga Bydgoszcz

Zachód- blisko Holandii, Opiekunka do samotnej Marii

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 93 lata
Miejsce pracy:
46325 Borken
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220630
Wynagrodzenie:
1450
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– dobra znajomość j. niemieckiego

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna: 93 lata, 163 cm, ok 65 kg
Dolegliwości:
– lekka depresja
– niewydolność serca
– inkontynencja

Seniorka ma bardzo słaby słuch i nosi aparat słuchowy, opiekunka powinna mówić głośno. Podopiecznej należy pomóc przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała oraz przy przebieraniu się. Sama je i pije, jednak posiłki powinny być podawane w małych kawałkach. Podopieczna porusza się przy pomocy rollatora lub wózka inwalidzkiego, wstaje przy pomocy podania ręki. Seniorka może się obudzić do dwóch razy w nocy w celu skorzystania z toalety. Zazwyczaj używa krzesła toaletowego.
Starsza pani jest bardzo miła, serdeczna, wdzięczna i skromna. Nie chce być dla nikogo obciążeniem. Z zawodu była krawcową. Teraz bardzo lubi czytać i oglądać wiadomości.
Śniadanie je zazwyczaj między godz. 7.30/8.00, a kolację o 18.00. Czasami urządza sobie drzemkę po obiedzie. Kładzie się spać o 21.00.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym blisko centrum miasta. Jest to dom z ogrodem i tarasem. Opiekunka może przyjechać z pieskiem.
Do sklepu jest niedaleko, ok. 5-10 min na pieszo, do dyspozycji jest rower. Dla opiekunki jest przewidziany jeden dzień wolnego lub dwa wolne popołudnia. Należy to uzgodnić z córką podopiecznej, która mieszka w tej samej miejscowości co seniorka.
Seniorka jest bardzo spokojna i lubi spędzać czas sama ze sobą, dlatego szukamy w to miejsce równie spokojnej opiekunki, która będzie wyrozumiała dla seniorki.

Warunki mieszkaniowe:

– organizację przejazdów
– dwa pokoje dla opiekunki
– oddzielna łazienka
– dostęp do Internetu & TV

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl