Firma Frigga Bydgoszcz

Towarzyszka do samotnej seniorki.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 87lat
Miejsce pracy:
4323 Esch Alzette Luksemburg
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220630
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– bardzo dobry j. niemiecki
– prawo jazdy
– osoba sprawdzona i na poziomie zadbana
– osoba niepaląca

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 87lat, 55kg, 161cm
Dolegliwości:
– mobilna
– samodzielna
– ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Seniorka mieszka sama, jest całkowicie sprawna, mobilna, korzysta z roaltora i radzi sobie świetnie sama. Jedynym problemem jest samotność. Ta pani jest bardzo towarzyska, chciałaby, aby syn i córka odwiedzali ją codziennie, aby dom był tak jak kiedyś, pełen ludzi. Jest to niemożliwe, ponieważ, zarówno syn, jak i córka pracują. To właśnie syn zwrócił się do nas o pomoc dla mamy. Seniorka miała wcześniej za pośrednictwem syna gosposię, która przychodziła do niej przedpołudniami. Razem spędzały czas, chodziły na zakupy, rozmawiały. To jednak nie wystarcza, ponieważ wieczorami pani znowu była samotna i siedziała w oknie wyglądając, czy ktoś do niej przyjdzie.
Z uwagi na to, że syn wyjeżdża w lipcu na dłuższy urlop, postanowił, aby mamą zajął się ktoś od nas. Powiedział nam, że ta pani potrzebuje “koleżanki i towarzyszki”, z którą będzie mogła wspólnie spędzić czas. Szukamy więc osoby z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego oraz z prawem jazdy, aby seniorka mogła pojechać z opiekunką na kawę do miasta lub na wycieczkę. To główne zadanie w tym miejscu. Szukamy osoby empatycznej, komunikatywnej, która ma pomysły, jak spędzić wspólnie czas, która lubi wycieczki i wypady do restauracji lub kawiarni. Koniecznie osoba niepaląca, ponieważ seniorce przeszkadza dym.

Dodatkowe informacje:

Starsza Pani Nigdy nie paliła. Lubi wspólnie zrobić kolację, chciałaby pomóc w kuchni lub wypróbować nowe przepisy. Należy pomóc pani w domu i zrobić pranie, pójść na zakupy oraz pomóc jej w utrzymaniu higieny ciała, choć zazwyczaj samodzielnie to wykonuje.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– auto
-Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl