Firma Frigga Bydgoszcz

Środkowe Niemcy, Opiekunka do Christine cierpiącej na stwardnienie rozsiane

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 47 lat
Miejsce pracy:
71679 Asperg
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220722
Wynagrodzenie:
1650
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny
– osoba lubiąca dzieci, ponieważ podopieczna ma 12-letnią córeczkę

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 47lat, 50kg, 168cm
Dolegliwości:
– stwardnienie rozsiane
– wózek inwalidzki
– spokojne noce

Pani jest młodą podopieczną, cierpi na stwardnienie rozsiane, ma obecnie 47 lat i 12 letnią córeczkę. Podopieczna jest czynna zawodowo, jest nauczycielką i pracuje w domu przed komputerem. Korzysta z toalety i należy jej pomóc dojść i usiąść na toalecie. Wymaga pomocy podczas wstawania, w trakcie dnia, kiedy dużo leży, potrzebuje pomocy aby przekręcić się z boku na bok. 
Dziewczynka ma 12 lat, jak na swój wiek jest bardzo samodzielna, chodzi do szkoły. Dziecko zajmuje się samo sobą, należy jedynie ugotować posiłek dla dziewczynki i uprać jej rzeczy. Wszelkie inne czynności dziecko wykonuje samodzielnie. Dziewczynka jest bardzo za mamą, jest dorosła jak na swój wiek i dużo rozumie oraz pomaga przy mamie. Ojciec dziewczynki jest na terapii onkologicznej i czeka na przeszczep. Jeśli przeżyje – lekarze zdecydują się na dalszą terapię, tak więc, pan jest pod opieką szpitala i długie tygodnie lub miesiące walki przed nim. Nie wróci do domu.

Dodatkowe informacje:

Podopiecznej pomaga personel medyczny oraz przyjaciółka z sąsiedztwa. Do pomocy jest także pielęgniarka, która wprowadzi naszą opiekunkę.
To mniejsze miasteczko niedaleko Stuttgart, ładne i duże mieszkanie. Wszędzie blisko, możliwość zakupów 10 min drogi na pieszo od domu. Internet jest w całym domu. Dla opiekunki osobny pokój z telewizorem. 

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl