Firma Frigga Bydgoszcz

Środkowe Niemcy, Opiekun do sympatycznego Alfreda z Bawarii

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 94 lata
Miejsce pracy:
91093 Heßdorf
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220606
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– mężczyzna
– j. dobry komunikatywny
– osoba sprawdzona
– zaszczepiony

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 94lata, 68kg, 165cm
Dolegliwości:
– początki demencji
– zaburzenia rytmu serca
– mobilny & rolator

Senior przebywa obecnie w ośrodku dla seniorów, gdzie nie może się odnaleźć. Chce jak najszybciej wrócić do domu, dlatego córka poprosiła nas o pomoc dla ojca. Podopieczny korzysta z toalety, noce są zazwyczaj spokojne, senior sam korzysta wówczas z butelki na mocz. To sympatyczny, komunikatywny pan, który chętnie zagaduje sąsiadów, lubi żarty i ma poczucie humoru. Pan chętnie spędza czas na tarasie lub w ogrodzie. To wdowiec, który jest bardzo zżyty z domem i rodziną. Senior chciałby zostać samodzielny na tyle i tak długo, jak to możliwe. Chętnie pomoże w kuchni lub wykona inne drobne czynności w gospodarstwie domowym. 
To spokojny, łatwy w opiece senior. W przeszłości pracował jako technik, był związany z branżą motoryzacyjną. Jego hobby to łowienie ryb, rzeźbienie w drewnie, układanie puzzli. Senior ma dwójkę dzieci – córka mieszka w okolicy, syn zajmuje osobną część domu na górze. Senior z opiekunką zajmują dolną część domu.

Dodatkowe informacje:

To dom jednorodzinny z ogrodem & tarasem w małej miejscowości na Bawarii. Zaraz obok mieszka nasza koordynatorka Claudia, która służy radą i pomocą. Lubi tych sąsiadów i chętnie odpowie na wszelkie pytania. Sklepy są oddalone 15 min drogi na pieszo od domu. Zazwyczaj syn przywozi zakupy raz w tygodniu lub opiekun może pojechać razem z nim do dużego supermarketu. Do dyspozycji jest rower, po mniejsze zakupy można jechać rowerem.
W to miejsce szukamy sympatycznego, dobrego opiekuna, który umie pracować w teamie, pomoże seniorowi w domu, ugotuje oraz będzie współpracował z synem & córką, którzy troszczą się o ojca.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– Internet
– rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl