Firma Frigga Bydgoszcz

Środkowe Niemcy, doświadczona opiekunka lub opiekun do leżącego Edgara

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 78 lat
Miejsce pracy:
91320 Ebermannstadt
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220715
Wynagrodzenie:
1800
EUR

Poszukujemy:

– osoba ze sporym doświadczeniem
– kobieta lub mężczyzna
– osoba potrafiąca pracować zespołowo w “teamie”

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 78lat, 53kg, 168cm
Dolegliwości:
– wylew w 2018 roku
– osoba leżąca
– demencja
– cukrzyca
– osoba cewnikowana

UWAGA! W to miejsce nie jest wymagene szczepienie, a jedynie test. Ważne jest, aby w to miejsce przyjechała osoba z doświadczeniem, bo stan seniora jest zaawansowany. Zaniedbano go w domu starców.
Stan seniora jest zaawansowany, traci na wadze, zaniedbano go w domu starców. Następnie trafił do ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie mało kto się nim zajmuje, ponieważ jego stan zdrowia nie pozwala na intensywną rehabilitację. Żona seniora chce jak najszybciej zabrać go do domu. Pielęgniarki mają mało czasu dla niego, podają herbatę lub wodę do picia oraz sucharki lub kaszkę. Senior bardzo mało je, dużo schudł, stracił motywację. Ważne jest, aby trafił tutaj opiekun lub opiekunka z doświadczeniem, osoba która dobrze gotuje, aby senior zjadł dobry, ciepły posiłek.
Senior będzie wspierany dwa razy dziennie przez personel medyczny. Noce są spokojne, senior przesypia. Dużo czasu spędza w łóżku, od czasu do czasu należałoby go posadzić na wózku, aby usiadł przy stole lub aby wyszedł na spacer. Ważne jest, aby senior odzyskał motywację do życia. Ma cewnik & nosi pieluchomajtki. Korzysta z krzesła-toalety. To spokojny pan, cichy i wrażliwy. Bardzo związany z żoną, domem i rodziną. Chce wrócić do domu.

Dodatkowe informacje:

To mniejsze miasto na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekuna jest osobny pokój i łazienka. Syn podłączy Internet, seniorzy dotychczas nigdy nie korzystali. Sklepy są zaraz za rogiem, jest rower do dyspozycji.
W to miejsce szukamy osoby z doświadczeniem oraz takiej, która umie gotować. Seniorka nie wymaga opieki, jest sprawna i jest osobą, która zajmuje się domem & pomaga w opiece nad mężem. Z racji na swój wiek, nie poradzi sobie sama, dlatego zwróciła się do nas z prośbą o pomoc. Ważne, aby dzielić z żoną obowiązki, tutaj potrzebna jest osoba potrafiąca pracować w “teamie”.
Do kontaktu jest syn, który mieszka w pobliskim mieście.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– Internet i rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl