Firma Frigga Bydgoszcz

Środkowe Niemcy- Bawaria, opiekunka do samotnej Katharine

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 83 lata
Miejsce pracy:
91091 Großenseebach
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220806
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– j. dobry komunikatywny
– osoba zaszczepiona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 83lata, 75kg, 168cm
Dolegliwości:
– złamanie kostki, noga w gipsie
– osteoporoza
– zaburzenia rytmu serca
Seniorka przewróciła się i złamała nogę w kostce. Obecnie nosi gips, z początkiem sierpnia lekarz zmieni gips na taki, w którym jest łatwiej chodzić. Seniorka powinna od początku sierpnia ćwiczyć i stawać na chorej nodze aby szybko powrócić do mobilności sprzed upadku. Dwa razy w tygodniu pani jest wspierana przez personel medyczny. Seniorka sama bierze lekarstwa i stara się być samodzielna na tyle, na ile może. Obecnie dużo siedzi lub przemieszcza się na wózku, ponieważ nie może obciążać chorej stopy. Z początkiem sierpnia powinna zacząć chodzić, kość goi się bardzo dobrze. Pani ma kule i rolator w domu aby móc się podpierać. Seniorka korzysta z toalety lub krzesłatoalety. Raz lub dwa razy może wstać w nocy do toalety.
To komunikatywna, dumna i samodzielna pani. Nie chce być dla nikogo obciążeniem, dlatego stara się sobie radzić sama na tyle, na ile może. Z zawodu jest handlowcem. Lubi czytać i słuchać muzyki. Chętnie ogląda seriale. Syn tej seniorki często przebywa za granicą (Kanada), dlatego ważne jest, aby opiekunka mówiła dobrze komunikatywnie po niemiecku, aby od czasu do czasu porozmawiać przez telefon lub wezwać lekarza w razie potrzeby.

Dodatkowe informacje:

Dla opiekunki z prawem jazdy – auto do dyspozycji.
To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem. Dla opiekunki jest sporo miejsca – osobne mieszkanie z kuchnią & łazienką w jednej z części domu seniorki. Do pomocy jest personel medyczny dwa razy dziennie.

Warunki mieszkaniowe:

– osobne mieszkanie z kuchnią i łazienką
– Internet
– auto
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl