Firma Frigga Bydgoszcz

Południowe Niemcy – opiekunka do samotnego Martina

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny 67 lat
Miejsce pracy:
77886 Lauf
Okres pracy:
do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20231124
Wynagrodzenie:
1650
EUR

Poszukujemy:

– j. podstawowy
– osoba sprawdzona & dobra gospodyni

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 67lat, 70kg, 170cm
Dolegiwości:
– po wylewie
– obecnie osoba głównie leżąca & wózek
– pieluchomajtki & cewnik 

Senior jest samotny, mieszkał sam i dobrze sobie radził mimo, że miał wylew. Wspierali go sąsiedzi i personel medyczny, jednak pan nie potrafi ani gotować, ani zająć się domem. Sąsidaka, która go dogląda poprosiła nas o pomoc. Seniora umieszczono w ośrodku, gdzie został trochę zaniedbany. Planowany wypis jest na 24.11., dlatego w tym dniu planujemy przyjazd opiekunki. Podopieczny ostatnie tygodnie spędził w łóżku, rzadko sadzano go na wózek, dlatego jest osłabiony, “zależany”, zrobiła mu się nawet rana od zależenia na plecach. Ważne, aby wkrótce wrócił do domu i aby opiekuka zadbała o niego. Sąsidaka, która zwróciła się do nas o pomoc jest pielęgniarką z wykształcenia i dużo pomoże. Senior robi się zapominalski oraz po wylewie bardzo cicho i niewyraźnie mówi, jednak rozumie wszytsko. Jest spokojny, niewymagający i współpracuje. Obecnie higiena ciała, będzie odbywała się w łóżku, aby było łatwiej.

Dodatkowe informacje:

To samotny senior, mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, w domu jest dość dużo miejsca. Wcześniej jego rodzice prowadzili warzelnię piwa i jest to znana w okolicy rodzina. Sąsiedzi chętnie przychodzi do domu podopiecznego. Pan mieszka w domu, który jest opalany piecem na drewno. To ważne, aby opiekunka dołożyła drewna do ognia, aby było ciepło. Sąsiad z domu obok ma ciągnik, którym regularnie dowozi pocięte i wysuszone drewno do pieca. Dla opiekunki jest osobny pokój, internet jest w całym domu.

W to miejsce szukamy osoby, która ma doświadczenie i będzie potrafiła zająć się panem po wylewie, którego higiena ciała będzie odbywała się w łóżku. Ważne, aby dołożyć drewno do pieca, aby w domu było ciepło. Szukamy pani, która umie i lubi zajmować się domem, jest ciepła, serdeczna, lubi ugotować obiad, zrobić pranie. W domu potrzebna jest “kobieca ręka”. Język wystarczy nam podstawowy lub komunikatywny, zalezy nam na dobrej, sprawdzonej opiekunce.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl