Firma Frigga Bydgoszcz

Południe- blisko Mannheim, Opiekunka do demencyjnego Seniora

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 88 lata
Miejsce pracy:
67454 Haßloch
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220710
Wynagrodzenie:
1550
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– sprawdzona & zaszczepiona
– j. dobry komunikatywny lub dobry
– niepaląca

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 88lat, 79kg, 180cm
Dolegliwości:
– demencja
– mobilny & rolator lub laska
– ogólny stan zdrowia dobry

Senior mieszka z żoną, która dotychczas się nim opiekowała. Pani jest samodzielna, nie wymaga wsparcia, jeździ autem. Jest jednak przemęczona opiekując się dłuższy czas demencyjnym mężem, dlatego po rozmowie z lekarzem zdecydowała się na naszą pomoc. Jej córka mieszka w Australii, obecnie jest na miejscu do 02.03. i pomoże wprowadzić opiekunkę & urządzi pokój dla opiekunki.
Senior cierpi na demencję, ale jest mobilny i część czynności potrafi wykonać samodzielnie. W nocy korzysta z butelki na mocz, jeśli potrzebne mu wsparcie, wstaje do niego żona. Opiekunka potrzebna jest aby odciążyć panią za dnia, pomóc zrobić zakupy, wyjść z seniorem na spacer. Starsza pani jest zmęczona, nie ma czasu wolnego, dlatego ważne jest aby opiekunka lubiła pracę w teamie i umiała dzielić obowiązki.

To spokojny, uprzejmy i dobrze wykształcony pan. Lubi żarty, ma gest & jest bardzo gościnny. Bardzo towarzyski i lubiany w okolicy. Z wykształcenia inżynier, pracował na wyższym stanowisku. Jego hobby to historia Holandii, filmy, ogrodnictwo & wyjścia i wycieczki. Senior bardzo lubi wychodzić do restauracji, na kawę, na lody. 

Dodatkowe informacje:

W to miejsce szukamy sprawdzonej, zaszczepionej i spokojnej opiekunki, która będzie umiała odciążyć seniorkę i zająć seniora w ciągu dnia. Koniecznie osoba niepaląca. Prawo jazdy jest mile widziane – opiekunka może mieć auto do dyspozycji aby wybierać się z seniorem do miasta, ale nie jest to warunek konieczny. Ważne jest, aby opiekunka była dobra i sprawdzona. Język niemiecki powinien być dobry komunikatywny lub dobry.
To miasteczko niedaleko Mannheim & Heidelberg, dom jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekunki będzie sporo miejsca – osobny pokój & oddzielna łazienka. Możliwość zrobienia zakupów – około 10 min drogi od domu na pieszo. Do dyspozycji jest auto & rower.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– Internet
– auto & rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl