Firma Frigga Bydgoszcz

Północ, Opiekunka do samotnej Margot

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 84 lat
Miejsce pracy:
32120 Hiddenhausen
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220620
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– j. dobry komunikatywny lub dobry

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 84lata, 52kg, 155cm
Dolegliwości:
– osteoporoza
– choroba nowotworowa
– osoba mobilna

Seniorką dotychczas opiekował się syn i synowa. Pani jest wspierana przez personel medyczny raz w tygodniu, który wydziela lekarstwa. Seniorka jest mobilna, sama chodzi do toalety i stara się wykonać wszelkie czynności samodzielnie, które jeszcze potrafi. Potrzebuje asysty podczas kąpieli aby się nie przewrócić. Ma osteoporozę, dlatego upadki nie są wskazane. Noce są zazwyczaj spokojne, choć może się zdarzyć, że seniorka wstanie od czasu do czasu do toalety.
To wrażliwa, spokojna pani, bardzo łatwa w opiece i wdzięczna. Z zawodu krawcowa, kiedyś pięknie szyła i wyszywała wzory. Obecnie spędza czas przed telewizorem, lubi też pograć w karty. Seniorka nie chce być ciężarem, nie potrzebuje pomocy ciągle, jedynie chce czuć, że jest ktoś obok.

Dodatkowe informacje:

To dom jednorodzinny z ogrodem w mniejszej miejscowości niedaleko Herford i Bielefeld, dom podzielony na części – seniorka zajmuje osobną część, syn mieszka zaraz obok i jest osobą do kontaktu. Dla opiekunki z prawem jazdy jest auto do dyspozycji. Jest rower, blisko przystanek autobusowy i stacja kolejowa. Można łatwo dotrzeć do miasta. Sporo czasu wolnego – 1,5 godziny dziennie oraz jeden cały wolny dzień w tygodniu.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– Internet
– auto i rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl