Firma Frigga Bydgoszcz

Północ- Opiekunka do samotnej Margaret

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 85 lat
Miejsce pracy:
32257 Bünde
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220804
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– j. dobry komunikatywny lub dobry
– osoba sprawdzona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 85lat, 50kg, 160cm
Dolegliwości:
– początki demencji & zapominalska
– osteoporoza
– mobilna & rolator

Seniorka mieszka sama, nie ma dzieci, jest bardzo samotna. Trzy razy dziennie odwiedza ją personel medyczny, który zakłada rajstopy uciskowe i wydziela lekarstwa. To jednak nie wystarcza, dlatego siostrzenica starszej pani poprosiła nas o pomoc dla swojej cioci. To bardzo sympatyczna, komunikatywna starsza pani, której samotność mocno dokucza. Seniorka nie ma z kim spędzać czasu, nie ma z kim porozmawiać, zaczyna tracić apetyt, czuje się niepotrzebna. Seniorka jest mobilna, spiera się rolatorem. Wiele czynności stara się wykonywać samodzielnie: sama się ubiera i myje, potrzebuje jednak asysty i wsparcia. Noce są zazwyczaj bardzo spokojne, jedynie rzadko pani może wstać raz do toalety. Do domu przychodzi fizjoterapeuta, który wykonuje z seniorką gimnastykę.
To spokojna, cicha, komunikatywna i znająca dobre maniery seniorka. Jest bardzo kulturalna i nie chce być dla nikogo ciężarem. w przeszłości pracowała w urzędzie skarbowym. Uwielbiała podróże i bardzo lubiła muzykę i śpiew. 

Dodatkowe informacje:

To miasteczko, dom jednorodzinny z ogrodem. Seniorka zajmuje parter, górę domu zapisała siostrzenicy ale nikt tam nie mieszka, ponieważ poddasze wymaga remontu. Opiekunka z seniorką będą zajmowały cały dół domu z wyjściem na ogród. Sklepy są oddalone 15 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest rower. Czas wolny dla opiekunki to 2 godziny dziennie i dwa wolne popołudnia w tygodniu.
W to miejsce szukamy sprawdzonej opiekunki z dobrym j. niemieckim, która jest serdeczna i zajmie seniorce czas, aby nie była samotna.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– Internet
– rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl