Firma Frigga Bydgoszcz

Północ- okolice Hamburga, opiekunka do małżeństwa Reinhild i Dietera

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 84 lat, Podopieczny: 90 lat
Miejsce pracy:
21682 Stade
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220812
Wynagrodzenie:
1700
EUR

Poszukujemy:

– j. dobry
– osoba doświadczona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 84lata, 65kg, 164cm
Dolegliwości:
– demencja- bardzo dobrze ustawiona lekami
– mobilna
– ogólny stan zdrowia jest dobry
Seniorka ma demencję, ale jest bardzo dobrze ustabilizowana lekarstwami. Jest pozytywnie nastawiona, spokojna, przesypia noce. Jest mobilna. To sympatyczna, pomocna i wrażliwa osoba. Pracowała w biurze jako księgowa. W przeszłości lubiła opiekować się domem i odwiedzać przyjaciół. Dziś lubi spacery, chętnie pomaga w kuchni. Seniorka chętnie wyszywa lub robi na drutach. Ważne jest, aby pomóc pani dopasować ubranie i towarzyszyć jej podczas porannej i wieczornej higieny ciała. Seniorka sama się myje, ale czasem potrzebuje pomocy, jaka będzie kolejność wykonywanych czynności. Zdarza jej się zapomnieć lub pomylić z powodu demencji. 

Podopieczny, 90lat, 78kg, 170cm
Dolegliwości:
– po lekkim udarze bez powikłań
– mobilny
– ogólny stan zdrowia bardzo dobry
Senior jest po lekkim udarze, nie ma żadnych powikłań. Jest mobilny i samodzielny. Ma lekko podwyższone ciśnienie krwi. Bardzo spokojny, opanowany człowiek. Można na nim polegać, zawsze dotrzymuje słowa, jest punktualny i dobrze zorganizowany. W przeszłości prowadził sporą firmę, obecnie dzieci kontynuują. Senior w przeszłości lubił żeglować, chętnie chodził na mecze piłki nożnej. Senior jest samodzielny, jeździ autem, rodzina wolałaby jednak aby to opiekunka prowadziła i zabierała podopieczną na małe wycieczki lub na kawę do miasta.

Dodatkowe informacje:

To miasto niedaleko Hamburga, dom jednorodzinny z ogrodem. Bardzo zadbany, nowoczesny dom, czysty, to miejsce o wysokim standardzie, dlatego zależy nam na opiekunce z klasą – zadbanej, czystej, znającej dobre maniery. To wykształceni ludzie, całe życie prowadzili firmę. Są inteligentni, dom jest dobrze wyposażony. Bardzo serdeczna rodzina, pomocna, to dobre miejsce. Dla opiekunki jest auto i rower. Do sklepu 10 min drogi na pieszo. Dla opiekunki będzie sporo miejsca – osobne piętro, ładny pokój, oddzielna łazienka. Internet w całym domu, w pokoju jest telewizor. Czas wolny to dwie godziny dziennie + jeden dzień wolnego w tygodniu. 

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– auto, rower
– Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl