Firma Frigga Bydgoszcz

Północ- centrum historycznego miasteczka, Opiekunka do samotnej Elfriede

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 90 lata
Miejsce pracy:
28217 Bremen
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220615
Wynagrodzenie:
1400
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– j. komunikatywny dobry lub dobry
– osoba z poczuciem humoru
– lubiąca gotować

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 90lat, 60kg, 161cm
Dolegliwości:
– astma
– wybicie kręgu piersiowego w styczniu 2022
– mobilna
– lekki wylew w styczniu 2022, bez powikłań
Seniorka mieszka sama w domu, dotychczas radziła sobie sama przy wsparciu personelu medycznego. Obecnie to jednak nie wystarcza, dlatego syn & córka starszej pani poprosili nas o pomoc. Pani przeszła pobyt w szpitalu i miała rehabilitację, lekarz zalecił wsparcie opiekunki, aby seniorka nie upadła oraz aby ktoś “miał ją na oku”. Zarówno syn, jak i córka, mieszkają w pobliskich miastach, jednak pracują i nie są w stanie często dojeżdżać. Seniorka jest mobilna i chodzi samodzielnie, rzadko korzysta z rolatora. Seniorka czasem wstaje w nocy do toalety, ale nie potrzebuje wsparcia opiekunki, idzie sama.
To sympatyczna, czasem lekko uparta & z poczuciem humoru seniorka. Lubi kontakt z ludźmi, chętnie się śmieje i bardzo lubi żarty. Z zawodu handlowiec. Jej pasją był taniec, w 2021 uczęszczała na tańce dla seniorów. Obecnie spędza czas przed telewizorem, lubi spacery, chętnie spędza czas w ogrodzie. W to miejsce szukamy dobrej opiekunki, która umie gotować, ponieważ seniorka ostatnio sporo straciła na wadze. Szukamy osoby lubiącej żarty, z poczuciem humoru, osoby kontaktowej oraz lubiącej rozmawiać w j. niemieckim.

Dodatkowe informacje:

To ładny dom jednorodzinny z ogrodem w centrum pięknego miasta Bremen z baśni braci Grimm. Piękne kamieniczki i sklepiki, dużo zabytków i rzeka przepływająca w sercu miasta. Sklepy są bardzo blisko, można dojść na pieszo. Rowerem to 4 minuty drogi, na pieszo 8 minut. Dla opiekunki jest ładny pokój na osobnym piętrze i Internet zostanie podłączony w całym domu.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– Internet zostanie podłączony
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl