Firma Frigga Bydgoszcz

Północ- blisko Hamburga, Opiekunka do Sympatycznej Aktywnej Seniorki Liesbeth

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 83 lata
Miejsce pracy:
21614 Buxtehude
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220725
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

-kobieta
– j. dobry komunikatywny
– sprawdzona i zadbana

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 83lata, 40kg, 150cm
Dolegliwości:
– demencja
– osteoporoza
– mobilna

Seniorka do tej pory była wspierana przez swojego męża. Pani jest mobilna, sama wchodzi po schodach i jej stan zdrowia jest dobry, jednak dokucza jej demencja. Seniorka sama idzie do toalety, także w nocy, rzadko zdarza się, że prosi o pomoc. Pani potrzebuje coraz więcej uwagi & pomocy w utrzymaniu higieny ciała. Senior przeszedł zawał serca, powrócił do formy, jednak opieka nad demencyjną żoną to dla niego za dużo. Syn zwrócił się do nas o pomoc. Senior jest samodzielny, on nie wymaga opieki, potrzebuje jedynie pomocy w domu i dobrej opieki dla żony. On musi się teraz oszczędzać, aby nie dostać kolejnego zawału, dlatego w tym miejscu musi zapanować spokój.

To sympatyczna, grzeczna, dobrze wychowana pani z klasą. Zna dobre maniery i jest zadbana. W przeszłości pracowała jako księgowa & prowadziła własną firmę. Lubi zwierzęta, przyrodę, chętnie gra w planszówki. Obecnie bardzo jej się nudzi – siedzi przy oknie i patrzy wyczekując gości, sąsiadów, przechodzących dzieci. Dla nas ważne jest, aby seniorkę zaktywizować, ona lubi “działać”, chce być aktywna, kiedyś była to osoba z “powerem”. Boi się sama wyjść na spacer, dlatego ważne jest, aby pani towarzyszyć, pójść na kawę, do cukierni na ciastko, tutaj potrzebujemy osoby, która będzie lubiła tak spędzać czas.

Dodatkowe informacje:

To miasteczko na północy Niemiec blisko Hamburga, dom jednorodzinny z ogrodem i tarasem. Sklepy są w zasięgu ręki, 5 min na pieszo. Blisko jest przystanek autobusowy, pociąg regionalny do Hamburga, do dyspozycji jest rower. Internet jest w całym domu. Czas wolny to 2-3 godziny + dwa wolne popołudnia w tygodniu. Syn mieszka w innym mieście w Niemczech i jest osobą do kontaktu. Dla opiekunki jest świeżo urządzony & wyremontowany pokój na osobnym piętrze domu, w lecie planowany jest remont osobnej części domu z własną łazienką dla opiekunki. Dobre warunki.

W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej opiekunki z doświadczeniem z demencją. Koniecznie osoba znająca j. niemiecki, ponieważ seniorka chce rozmawiać, jest komunikatywna, chciałaby spędzić miło czas grając w gry, wychodząc na kawę, oglądając wspólnie filmy. Koniecznie zadbana, schludna osoba, ponieważ są to ludzie na poziomie, czyści i eleganccy. Seniorka ma niedowagę (40kg), dlatego zależy nam na opiekunce, która lubi i umie gotować aby seniorce smakowało i żeby wróciła do prawidłowej wagi.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl