Firma Frigga Bydgoszcz

Pani 88 lat, Pan 91 lat 49191 Belm, od 26.08.2019

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Kobieta, 88 lat Mężczyzna, 91 lat,
Miejsce pracy:
49191 Belm
Okres pracy:
KOMPLET KANDYDATÓW
Planowany wyjazd:
20190825
1
Wynagrodzenie:
EUR

Poszukujemy:

Poszukujemy kandydatów do opieki nad małżeństwem mieszkającym w Belm w domu z ogrodem. Od osoby zatrudnionej wymagana jest znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym bądź też dobrym. Ponadto należy posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane są referencje z poprzedniego miejsca pracy. Należy być także niepalącym. Ponadto trzeba być cierpliwym i odpowiedzialnym.

Informacje o podopiecznym:

Pani ma 88 lat. Cierpi na demencję, przez co bywa lękliwa. Ma także podwyższone ciśnienie krwi. Jednak jest osobą mobilną i samodzielnie korzysta z toalety. Z kolei pan ma 91 i porusza się przy pomocy rollatora. Jest po udarze, przez co występują problemy z mową, dlatego należy zwracać uwagę na gesty i mimikę. Jest jednak osobą serdeczną i miłą. Nosi okulary i aparat słuchowy. Podczas wstawania należy podać mu rękę. Oboje małżonkowie przesypiają całą noc.

Dodatkowe informacje:

Pan jest serdeczny, miły, niestety nie może mówić, dlatego należy zwracać uwagę na gesty, mimikę, mowę ciała. Seniorka jest komunikatywna, cierpi na demencję, jest zapominalska. Do kontaktu jest syn, który mieszka w innej części domu. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem.

Warunki mieszkaniowe:

Do dyspozycji opiekuna będzie oddzielny pokój z dostępem do Internetu. Ponadto będzie można wykonywać darmowe połączenia do Polski, gdyż taka usługa zostanie zainstalowana. Ponadto oferujemy także zakup biletów.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl