Firma Frigga Bydgoszcz

Pani 87 lat, 55127 Mainz, od 31.03.2021

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Kobieta 87 lat
Miejsce pracy:
55127 Mainz
Okres pracy:
Komplet kandydatów
Planowany wyjazd:
20210331
Wynagrodzenie:
1450
EUR

Poszukujemy:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
– cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
– preferowanie Panie,
– referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna: 87lat, 60kg, 165cm

Dolegliwości:
– po wylewie,
– początki demencji,
– wózek inwalidzki.

Dodatkowe informacje:

Seniorka dotychczas była osobą samodzielną, mobilną, nie wymagała opieki. Miała do pomocy gosposię oraz Panią od sprzątania i dobrze sobie radziła sama. Pani miała jednak niedawno dość mocny wylew, obecnie jest w szpitalu. Dodatkowo zarażono ją koronawirusem – dobrze znosi chorobę. Ma jedynie lekki kaszel i jest osłabiona. Planowany powrót seniorki do domu to 31.03. Na ten dzień opiekunka musiałaby być na miejscu.

Z racji na sytuację z wirusem w szpitalach nie można odwiedzać pacjentów. Syn nie do końca wie, jaki jest obecny stan zdrowia. Jedynie z rozmów z pielęgniarkami i lekarzem. Nie może wejść na oddział. Być może seniorka pomaga podczas wstawania, a być może też, że jest słaba i trzeba będzie zostawić ją w łóżku przez pierwsze dni lub tygodnie po powrocie do domu. Ważne, aby opiekunka wiedziała, że nie potrafimy bardzo dokładnie i szczegółowo opisać. Szukamy tutaj opiekunki, która umie dopasować się do sytuacji. To serdeczna, dobra seniorka, która ostatnio wiele przeszła, dlatego musi teraz mieć spokój, aby wrócić do sił.

To serdeczna, chętna do współpracy starsza Pani. Zadbana, czysta, pracowita. Bardzo dobra dla dzieci i wnuków. Jej marzeniem jest powrót do domu. Bardzo ucieszy się na towarzyszkę, z którą będzie mogła spędzić czas, wypić herbatę, wspólnie obejrzeć serial. Szukamy tutaj dobrej, wyrozumiałej i cierpliwej opiekunki. To miasto Mainz, ładny, zadbany dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są blisko – 5, 7 min drogi na pieszo. Wszędzie jest blisko, ścisłe centrum jest 20 minut drogi na pieszo od domu seniorki. Dla opiekunki będzie sporo miejsca – pokój oraz osobna toaleta. Do kontaktu jest wnuk i syn seniorki. Bardzo miła rodzina, dobre miejsce, dlatego szukamy dobrej opiekunki.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój,
– oddzielna toaleta,
– Internet,
– rower,
– zakup biletów.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl