Firma Frigga Bydgoszcz

Opiekunka z pieskiem do seniorki kochającej zwierzątka.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 83lata
Miejsce pracy:
70806 Kornwestheim
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220421
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– j. dobry komunikatywny lub dobry
– opiekunka z pieskiem lub kotkiem

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 83lata, 60kg, 155cm
Dolegliwości:
– demencja, zapominalska
– podwyższone ciśnienie krwi , osteoporoza
– częściowo mobilna, rolator i wózek

Seniorka jest dwa razy dziennie wspierana przez personel medyczny. Pani jest osłabiona, dotychczas była mobilna przy rolatorze, ale córka postanowiła, że pani powinna korzystać z wózka, zwłaszcza wtedy, kiedy jest osłabiona, ma zawroty głowy. W związku na osteoporozę, ryzyko złamania jest duże, dlatego należy asystować. Pani korzysta z toalety, ale nosi też wkładki dla higieny. Samodzielnie je i pije, choć należy przypominać bo jest coraz bardziej zapominalska. Nie stosuje żadnej diety, lubi wszystko. Pani przyjmuje leki nasenne, ale może się obudzić w nocy do toalety.

Dodatkowe informacje:

Seniorka uwielbia zwierzęta, a szczególnie psy. Lubi głaskać, brać na kolana, ona jest wtedy szczęśliwa jak ma wokół siebie zwierzęta. Niestety z racji na swój wiek nie ma już żadnego czworonoga, dlatego jej marzeniem jest, aby opiekunka zabrała ze sobą swojego pieska. Córka przygotuje wszystko: będzie posłanie i miseczki. To wrażliwa, spokojna, dobra osoba. Uwielbia naturę, ogród, wycieczki. Tutaj szukamy opiekunki serdecznej i lubiącej zwierzęta, naturę. Potrzebna jest opiekunka, która wyjdzie z seniorką na spacer, ugotuje obiad i zajmie się domem.
To miasto, dom jednorodzinny z ogrodem typu bliźniak. Seniorka z opiekunką będą mieszkały w jednej części domu, drugą zajmuje córka, która poprosiła nas o pomoc i jest osobą do kontaktu. Sklepy są blisko, 10 min od domu na pieszo. Internet jest w całym domu, dla opiekunki będzie sporo miejsca bo całe piętro domu, seniorka mieszka piętro niżej.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielne piętro domu
– osobny pokój, oddzielna łazienka
– internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl