Firma Frigga Bydgoszcz

Opiekunka do seniorki.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 70lat
Miejsce pracy:
30826 Garbsen
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220127
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny dobry
– osoba z doświadczeniem

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 70lat, 50kg, 158cm
Dolegliwości:
– po wylewie & osoba leżąca
– osoba cewnikowana & obecnie w szpitalu
– miewa lekkie stany depresyjne
– alergia na penicylinę
Seniorka ma niedoczynność nerek oraz stwierdzoną marskość wątroby, dlatego obecnie przebywa w szpitalu. Planowany wypis jest na 27.01. Przed pobytem w szpitalu była mobilna i samodzielnie chodziła do toalety lub na krótkie spacery. Obecnie jest osobą leżącą i wszelkie czynności odbywają się w łóżku. Pani ma cewnik, po za tym korzysta z “kaczki” (czasem także w nocy, zazwyczaj 1 raz), nie chodzi do toalety, ponieważ jest za słaba aby wstać. Ważne jest, aby opiekunka o tym wiedziała & mąż pomaga i chciałby zmieniać się co drugą noc z opiekunką. Za dnia należy przełożyć panią z jednego boku na drugi 2 -3 razy, aby nie dostała odleżyn od jednej pozycji.

Dodatkowe informacje:


Seniorka to spokojna, trochę zamknięta w sobie przez chorobę i problemy osoba. Jest komunikatywna i chętnie rozmawia. Lubi towarzystwo. W przeszłości pracowała w sklepie. Bardzo lubi kwiaty, ogród, chętnie przegląda gazety lub spędza czas przed telewizorem.

Warunki mieszkaniowe:

Pani mieszka z mężem, który się nią opiekuje. Senior jest samodzielny i nie potrzebuje pomocy opiekunki. Pan jest muzykantem i gra na trąbce od wielu lat. Zawsze w poniedziałki od 18:00 – 22:00 jest na próbach & koncertach, w inne dni jest w domu i chce dzielić obowiązki przy żonie z opiekunką. Uwaga! Senior ćwiczy też w domu, dlatego opiekunka, która szczególnie nie lubi tego instrumentu, nie będzie pasowała w to miejsce. Seniorzy mają jedną córkę, która mieszka na górze w domu w oddzielnej & własnej części. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie + dwa wolne popołudnia w tygodniu.
Seniorzy mieszkają w dużym domu z ogrodem na przedmieściach Horst. Do sklepów jest blisko & wszystko jest w okolicy. To przedmieścia miasta Garbsen, niedaleko jest miasto Hannover.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl