Firma Frigga Bydgoszcz

Opiekunka do seniora mieszkającego z żoną na Bawarii.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 88lat
Miejsce pracy:
96250 Ebensfeld
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220428
Wynagrodzenie:
1550
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny, koniecznie kobieta
– potrafiąca obsługująca podnośnik

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 88lat, 130kg, 190cm
Dolegliwości:
– początki demencji & zapominalski
– zaburzenia rytmu serca
– cukrzyca insulinowa
– choroba nowotworowa
– osoba leżąca

Senior jest osobą leżącą, ma nadwagę i zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową. Obecnie jest wspierany raz dziennie przez personel medyczny, ponieważ od zależenia pojawiły się otwarte rany. Personel zajmuje się higieną ciała oraz przekłada pana z boku na bok, aby nie pojawiały się kolejne rany. Senior jest świadomy, współpracuje, w domu jest podnośnik. Higienę ciała należy wykonać w łóżku. Obecnie jest cewnikowany oraz korzysta z pieluchomajtek. Mimo cukrzycy nie stosuje specjalistycznej diety. Noce są spokojne, senior przyjmuje leki nasenne. Do domu przychodzi fizjoterapeuta, który mobilizuje mięśnie.

Dodatkowe informacje:

To komunikatywny senior, w przeszłości pracował w służbie celnej. Związany z domem i rodziną. Do kontaktu jest synowa & syn. Pan mieszka z żoną, która z racji swojego wieku potrzebuje wsparcia przy opiece nad mężem & w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Ważne jest, aby umieć obsługiwać podnośnik lub nauczyć się tego, ponieważ senior powinien być przekładany z boku na bok aby nie pojawiały się rany. Seniorka jest mobilna i samodzielna, chciałaby dzielić obowiązki z opiekunką.
To dom typu bliźniak z ogrodem i tarasem w mniejszej miejscowości na Bawarii. Do sklepu jest 10 min drogi na pieszo. Jest rower, w pobliżu jest przystanek autobusowy oraz kolej. Dla opiekunki będzie sporo miejsca – osobny pokój oraz oddzielna łazienka. Internet jest w całym domu. Syn i synowa mieszkają w osobnej części domu, zapewnią czas wolny oraz wprowadzą w obowiązki opiekunkę.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– rower i internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl