Firma Frigga Bydgoszcz

Opiekunka do samotnego seniora.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 83lata
Miejsce pracy:
67454 Haßloch
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220207
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny dobry lub dobry
– zaszczepiona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 83lata, 46kg, 169cm
Dolegliwości:
– mobilny
– choroba Parkinsona
– niedoczynność nerek
– osłabiony & senny
Senior dotychczas mieszkał sam i dobrze sobie radził. Z uwagi na to, że w przeszłości miał kilka mini-wylewów, córka martwi się o niego i poprosiła nas o pomoc. Rehabilitacja zniwelowała ewentualne powikłania, choć po jednym z wylewów pan miał afazję. Obecnie powrócił do sił, jest mobilny i głownie samodzielny. Pan ma zdiagnozowaną chorobę Parkinsona i przyjmuje lekarstwa, które wydzielał dotychczas personel medyczny. Senior korzysta z pomocy fizjo- i ergoterapeuty. Noce są zazwyczaj spokojne.

Dodatkowe informacje:

Ostatnio senior stracił apetyt, schudł, waży jedynie 46 kilo, miewa zawroty głowy. Nie chce wychodzić z domu, stracił chęć życia. Być może jest to spowodowane tym, że wielu jego znajomych odeszło w ostatnim czasie. Zmarł jego ulubiony szwagier i towarzysz do rozmów, którego odwiedzał zawsze w południe. To spokojny, bardzo przyjemny i serdeczny człowiek. W przeszłości bardzo aktywny: lubił sport, jazdę rowerem, wędrówki, uwielbiał prace w ogrodzie. Ma poczucie humoru i lubi żarty. Potrzebna mu towarzyszka, z którą wyjdzie na spacer, która mu wypierze i ugotuje obiad. W okolicy mieszka córka, która odwiedza, jest jednak osobą pracującą, dlatego poprosiła nas o wsparcie dla ojca, aby nie był sam.
mniejsza miejscowość w pięknej okolicy niedaleko Mannheim i Heidelberg. Miasteczko jest niedaleko centrum, sklepy są oddalone 7 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest rower lub córka zawiezie. To dom jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekunki będzie sporo miejsca – osobne piętro z oddzielnym pokojem, spora osobna łazienka.

Warunki mieszkaniowe:

To mniejsza miejscowość w pięknej okolicy niedaleko Mannheim i Heidelberg. Miasteczko jest niedaleko centrum, sklepy są oddalone 7 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest rower lub córka zawiezie. To dom jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekunki będzie sporo miejsca – osobne piętro z oddzielnym pokojem, spora osobna łazienka.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl