Firma Frigga Bydgoszcz

Opiekunka do mobilnego małżeństwa.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 86lat Podopieczny: 86lat
Miejsce pracy:
32049 Herford
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220325
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

– j. niemiecki komunikatywny dobry
– zaszczepiona osoba

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 86lat, 60kg, 164cm
Dolegliwości:
– początki demencji
– astma
– mobilna

UWAGA! Na razie do opieki jest tylko seniorka, ponieważ senior upadł i pękła mu kość biodrowa. Jest na rehabilitacji i nie wiadomo, jak długo rehabilitacja potrwa.

Seniorka jest w dobrej formie, jest mobilna, trochę zapominalska, ale wiele czynności wykonuje samodzielnie. Sama chodzi do toalety, ubiera się, spożywa posiłki. Noce są spokojne, pani przesypia. Gównie dla tej pani potrzebna jest opiekunka, ponieważ seniorka traci motywację, nie chce jeść, ani wstawać, nie chce wychodzić na spacer. W tym domu potrzebny jest ktoś, kto wprowadzi trochę “życia” i nakreśli plan dnia. Dotychczas panią zajmował się jej mąż, ale upadł i pękła mu kość biodrowa. Obecnie jest na rehabilitacji i nie wiadomo, kiedy wróci.
Seniorka jest wdzięczna za pomoc, spokojna, cierpliwa. Z zawodu krawcowa, kiedyś pięknie szyła. Obecnie dużo czyta, ogląda seriale, szyje drobne rzeczy lub naprawia – to sprawia jej dużą przyjemność.

Podopieczny, 86lat, 70kg, 175cm
Dolegliwości:
– obecnie na rehabilitacji
– po złamaniu kości biodrowej & porusza się z pomocą rolatora
– butelka na mocz na noc
Senior upadł, w wyniku czego miał pękniętą kość biodrową. Obecnie jest na rehabilitacji, ten pobyt może potrwać do kilku tygodni. Pan wspiera się rolatorem. Noce są zazwyczaj spokojne. Senior jest z zawodu malarzem. Jego obecne hobby to telewizja i ogród.

Dodatkowe informacje:

Senior jest z zawodu malarzem. Jego obecne hobby to telewizja i ogród.Seniorka jest wdzięczna za pomoc, spokojna, cierpliwa. Z zawodu krawcowa, kiedyś pięknie szyła. Obecnie dużo czyta, ogląda seriale, szyje drobne rzeczy lub naprawia – to sprawia jej dużą przyjemność.
To mniejsza miejscowość niedaleko Bielefeld, dom wielorodzinny podzielony na części, wokół ogród. Seniorzy mieszkają na parterze, na górze swoje mieszkanie ma syn. Do sklepu jest blisko – 7 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest rower. Czas wolny nie będzie tutaj problemem – w trakcie dnia 2 godziny i dwa wolne popołudnia w tygodniu.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– rower
– internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl