Firma Frigga Bydgoszcz

Opiekun lub opiekunka do samotnej

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 82lata
Miejsce pracy:
53639 Königswinter
Okres pracy:
Do uzgodniena
Planowany wyjazd:
20220218
Wynagrodzenie:
1450
EUR

Poszukujemy:

– opiekun lub opiekunka
– j. dobry komunikatywny lub dobry
– akceptująca papierosy
– osoba zaszczepiona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 82lata, 70kg, 165cm
Dolegliwości:
– wózek inwalidzki & rolator & po złamaniu
– osteoporoza
– pieluchomajtki & potrafi wymienić sobie samodzielnie
– wiele czynności wykonuje samodzielnie & osoba zaradna i świadoma

UWAGA! Seniorka pali papierosy, dlatego opiekunowi lub opiekunce nie powinno to na miejscu przeszkadzać. Seniorka pali od lat & można palić w domu.
Seniorka mieszka sama w ładnym domu jednorodzinnym z ogrodem niedaleko Bonn. Pani jest wspierana przez personel medyczny, w planie jest też pomoc fizjoterapeuty. Seniorka zazwyczaj przesypia, jedynie czasem może się obudzić, jeśli pieluchomajtki byłyby mokre lub gdyby chciało jej się pić. Zazwyczaj radzi sobie jednak samodzielnie. Porusza się z pomocą rolatora, jest jeszcze trochę obolała ale radzi sobie dobrze i stara się zachować sprawność. Ta pani jest całkowicie świadoma, ma sprawne ręce, wiele czynności potrafi wykonać samodzielnie. Jest sympatyczna i da się lubić. Z zawodu sekretarka, zaradna i poukładana. W przeszłości lubiła malować, chętnie spędzała czas na powietrzu, lubiła wycieczki i podróże. Ma jednego syna, która mieszka w innym mieście. Pani pali papierosy, dlatego ważne jest, aby to zaakceptować & można palić w tym miejscu w domu.

Dodatkowe informacje:

To mniejsza miejscowość niedaleko Bonn, dom jednorodzinny z ogrodem. Do sklepu jest 10 min drogi na pieszo. Pani do sprzątania przychodzi co dwa tygodnie. Mamy zdjęcia seniorki – możemy udostępnić. Dla opiekuna jest sporo miejsca – spory pokój, osobna łazienka, telewizor, internet w całym domu. Czas wolny to 2-3 godziny codziennie & dwa wolne popołudnia w tygodniu. W to miejsce będzie pasował zarówno opiekun, jak i opiekunka. Ważne, aby pomóc pani wstać, waży 70kg, aby mówić po niemiecku, umieć gotować i akceptować palenie w domu.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój i osobna łazienka
– rower
– internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl