Firma Frigga Bydgoszcz

Luksemburg, towarzyszka do samotnego François z kotkiem

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 91 lat
Miejsce pracy:
3770 Tétange Luksemburg
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220722
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– j. dobry komunikatywny lub dobry
– osoba sprawdzona
– lubiąca kotka

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 91lat, 85kg, 170cm
Dolegliwości:
– osłabiony i leżący (od 3 tygodni w szpitalu)
– przyjmuje plastry morfinowe na bóle stawów

Senior mieszkał dotychczas sam, ponieważ jego żona zmarła. Pan starał się sobie radzić sam i całkiem nieźle mu to wychodziło: potrafił sobie wyprać i ugotować, jednak coraz bardziej dokuczała mu samotność. Syn poprosił nas o pomoc dla ojca. To bardzo spokojny, serdeczny i pomocny pan. Jest bardzo wdzięczny za okazaną mu pomoc, jest szczery, dobry dla ludzi. Pan był jeszcze niedawno mobilny, czasem wspierał się laską. Miał tez gorsze dni, kiedy bolały go stawy i kolana oraz kiedy był osłabiony.
3 tygodnie temu trafił odwodniony do szpitala, od tego czasu jego stan bardzo uległ zmianie. Senior jest osłabiony, leży, nie ma apatytu w szpitalu. Lekarz postanowił wypisać pana do domu, otrzyma duże wsparcie personelu medycznego, który będzie odwiedzał kilka razy dziennie. Pan potrzebuje wsparcia opiekunki, która dojrzy go, zajmie się domem, ugotuje obiad, pomoże mu wstać i zjeść.
Senior ma syna i córkę, którzy pracują i mieszkają w okolicy. Bardzo sympatyczni ludzie. Pasją seniora było rzeźbiarstwo, rzeźbił w drewnie i uwielbiał majsterkować w swoim przydomowym warsztacie.

Dodatkowe informacje:

To mniejsza miejscowość w Luksemburgu, dom jednorodzinny, dla opiekunki będzie sporo miejsca. Do dyspozycji komputer, Internet jest w całym domu. Do sklepu jest 10 min drogi na pieszo. Senior ma sympatycznego kotka, dlatego należy lubić zwierzęta. Kotek jest starszy i spokojny, jednak ważne jest, aby nie przepędzać go. Raz na dwa tygodnie przychodzi pani od sprzątania.
W to miejsce potrzebujemy dobrej opiekunki, która spędzi z panem czas, ugotuje, zajmie się domem, poda panu szklankę wody. Stan seniora jest zaawansowany, dlatego potrzebna będzie pani z doświadczeniem.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– komputer i Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl