Firma Frigga Bydgoszcz

Luksemburg, opiekunka do Danielle na wózku

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 86 lat
Miejsce pracy:
1258 Luksemburg
Okres pracy:
do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20230326
Wynagrodzenie:
1650
EUR

Poszukujemy:

– kobieta
– j. niemiecki dobry
– osoba sprawdzona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 86lat, 78kg, 163cm
Dolegliwości:
– początki demencji, zapominalska
– po udarze, wózek inwalidzki
– ogólny stan zdrowia stabilny
Seniorka mieszka w stolicy Luksemburga. To pani z klasą, towarzyska, lubi się ładnie ubrać i zawsze dobrze wygląda. O pomoc dla mamy zwróciła się do nas jej córka, ponieważ długoletnia opiekunka starszej pani wraca na stałe w kwietniu do swojego kraju. Dotychczas seniorką opiekowała się pani z Filipin, dbała o nią i bardzo się lubiły. Poza opiekunką seniorka ma także wsparcie personelu medycznego oraz ulubionego pielęgniarza, który codziennie ją odwiedza. Seniorka siedzi na wózku, miała dość mocny udar i nie jest w stanie chodzić. Wymaga pomocy, dlatego w tym domu ustalone jest, że transfer wykonują zawsze dwie osoby: opiekunka z pomocą personelu, opiekuna medycznego bądź córki. 
Pani ma wszelkie pomoce w domu: jest winda na schodach, uchwyty, krzesełko do wanny, specjalistyczne łózko. Do dom przystosowany od lat do niepełnosprawności starszej pani oraz “team”, który się dobrze zna i chętnie współpracuje. Szukamy więc opiekunki, która umie pracować w “teamie”, lubi pomoc personelu medycznego, jest otwarta i powie wprost, jeśli czegoś będzie potrzeba. Seniorka nosi pieluchomajtki, ale korzysta także z toalety. Noce są zazwyczaj spokojne, pani przyjmuje leki nasenne.

Dodatkowe informacje:

To spokojna, wrażliwa seniorka, która lubi towarzystwo, chętnie współpracuje i jest wdzięczna na okazaną jej pomoc. Bardzo lubi spacery do parku, który jest zaraz naprzeciwko jej domu. Mamy zdjęcia starszej pani – możemy udostępnić.
To centrum Luksemburga, miasto-stolica, dom jednorodzinny położony naprzeciwko parku, blisko sklepy, kawiarnie, sklepiki. Dla opiekunki jest ładny pokój, osobna łazienka, Internet jest w całym domu. Piękna okolica. Do pomocy jest pomoc domowa, która przychodzi trzy razy w tygodniu oraz opiekun medyczny, który codziennie jest do pomocy aby wspólnie z opiekunką przesadzić seniorkę z łóżka na wózek. Osobą do kontaktu jest córka, która zwróciła się do nas o pomoc dla mamy. Mieszka w Luksemburgu w innym mieście

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– Internet
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl