Firma Frigga Bydgoszcz

Luksemburg, Hossein po wylewie czeka na opiekunkę z doświadczeniem

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny: 60 lat
Miejsce pracy:
5465 Waldbredimus Luksemburg
Okres pracy:
Do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20220810
Wynagrodzenie:
1750
EUR

Poszukujemy:

– j. niemiecki dobry komunikatywny lub dobry
– osoba doświadczona
– prawo jazdy będzie atutem, ale nie jest to warunek

Informacje o podopiecznym:

Podopieczny, 60lat, 60kg, 178cm
Dolegliwości:
– po wylewie, prawa strona osłabiona i sparaliżowana
– obecnie osoba cewnikowana, pobyt na rehabilitacji
– wózek inwalidzki- pomaga podczas wstawania
– alergia na owoce morza
Podopieczny jest po wylewie i ma za sobą długą rehabilitację. Jego wypis planowany jest na 12.08. Pan ma sparaliżowaną prawą stronę ciała, lewa strona jest sprawna. Rehabilitacja będzie kontynuowana po wypisie z ośrodka & podopieczny będzie dojeżdżał taksówką 3-4 razy w tygodniu na ćwiczenia. Jeśli opiekunka miałaby prawo jazdy, byłoby dobrze. Jeśli nie – wyjazdy będą organizowane taksówką. Do miasta jest 6 kilometrów, dlatego jazda autem usprawniłaby dużo pracę w tym miejscu. Panu należy pomóc wstać, pomóc się ubrać, wyjść na spacer. Powoli stara się samodzielnie jeść, natomiast wymaga wsparcia podczas utrzymania higieny ciała. Współpracuje i jest wdzięczny za okazaną pomoc. Wie, że jest niesprawny i bez wsparcia opiekunki nie poradzi sobie.
To dobrze wykształcony, inteligentny pan, który nie powróci już do sprawności, dlatego jego brat, który jest lekarzem poprosił nas o pomoc. To rodzina z korzeniami luksembursko – perskimi. Mówią zarówno po francusku, jak i po niemiecku (matka jest Niemką, ojciec Persem). Podopieczny studiował w Niemczech i w Luksemburgu, posługuje się kilkoma językami. 

Dodatkowe informacje:

To miasteczko w Luksemburgu, dom jednorodzinny z ogrodem. Podopieczny mieszka z mamą, która dotychczas sprawowała nad nim opiekę. Z racji na swój wiek, potrzebuje pomocy. Do kontaktu jest brat podopiecznego, który mieszka w innym mieście w Luksemburgu. Dla opiekunki będzie osobne piętro do dyspozycji – osobny pokój, oddzielna łazienka, Internet jest w całym domu. Auto do dyspozycji.
W to miejsce potrzebujemy dobrej i sprawdzonej opiekunki, która zajmie się domem, spędzi z podopiecznym czas, wyjdzie na spacer & pomoże w codziennych czynnościach. Prawo jazdy będzie atutem.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– Internet
– auto 
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl