Firma Frigga Bydgoszcz

Kobieta 90 lat, 97500 Ebelsbach, 06.08.2019

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Kobieta 90 lat
Miejsce pracy:
97500 Ebelsbach
Okres pracy:
komplet kandydatów
Planowany wyjazd:
20190805
1
Wynagrodzenie:
EUR

Poszukujemy:

Zatrudnimy osobę na stanowisko opiekuna do seniorki. Od osoby zatrudnionej nie wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego. Ważne jednak, aby posiadała ona doświadczenie w pracy z seniorem bądź chorym. Mile widziane są referencje. Od opiekuna wymagane jest serdeczne usposobienie, a także opiekuńczość, cierpliwość i wyrozumiałość.

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna ma 90 lat i cierpi na demencję, zaburzenia rytmu serca, a także osteoporozę. Porusza się na wózku inwalidzkim i śpi na specjalnym łóżku z podnośnikiem. Wymaga pomocy w zachowaniu higieny, korzysta z pampersów. Jednak samodzielnie je i pije. Pani niedosłyszy i nosi aparat słuchowy, a także okulary. Regularnie przyjmuje tabletki nasenne, przez co może budzić się raz do toalety. Jednocześnie jest osobą kontaktową i bardzo miłą.

Dodatkowe informacje:

Pani jest towarzyska, lubi ludzi. Mieszka w domu wielorodzinnym, obok mieszka córka w oddzielnym gospodarstwie. Na wyposażeniu łóżko specjalistyczne, podnośnik 1x w tygodniu personel kąpie podopieczną.

Warunki mieszkaniowe:

Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Do dyspozycji jest oddzielny pokój, a także dostęp do Internetu. W ramach zatrudniania zyskuje się też ubezpieczenie.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl