Firma Frigga Bydgoszcz

Doświadczona, twarda opiekunka do częściowo mobilnej seniorki.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 88lat
Miejsce pracy:
21680 Stade
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220328
Wynagrodzenie:
1700
EUR

Poszukujemy:

– j. niemiecki dobry
– prawo jazdy
– opiekunka cierpliwa i o mocnych nerwach

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 88lat, 70kg, 172cm
Dolegliwości:
– świadoma i częściowo mobilna
– rolator i wózek inwalidzki
– stany depresyjne
– szorstka w obyciu i niezadowolona

Seniorka mieszka sama w ładnym domu w miasteczku niedaleko Hamburga. Jest świadoma, nie ma demencji, samodzielnie wstaje i siada w wózku. Noce są zazwyczaj spokojne w tym miejscu. To przedsiębiorcza osoba, w przeszłości prowadziła firmę. Ma trudny charakter, typ “złośnicy”. Od 11 lat ma stałą zmienniczkę, która udzieli wszelkich informacji o tym miejscu, teraz szukamy drugiej pani do regularnych wymian. Warunki w domu są bardzo dobre – mamy zdjęcia domu seniorki i auta, które jest do dyspozycji. Pani interesuje się kulturą i wydarzeniami na świecie.

To miasteczko Stade niedaleko Hamburga, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są oddalone od domu 10 min drogi rowerem & 5 min autem. Dla opiekunki jest osobny pokój i oddzielna łazienka. UWAGA! W tym miejscu czas wolny to 3 godziny dziennie, nie ma tutaj wolnych dni ani popołudni, dlatego w ramach rekompensaty są za to pieniądze – 50€ na tydzień, co daje 200€ miesięcznie. Wówczas łączna stawka w tym miejscu to 1900€ (1700€ wynagrodzenie + 200€ do ręki). Seniorka nie ma dzieci do kontaktu, jej mąż zmarł. Dlatego zakupy i wszelkie wyjazdy przejmie opiekunka. Potrzebujemy rezolutnej, obrotnej osoby w tym miejscu.

Dodatkowe informacje:


Seniorka mieszka sama w ładnym domu w miasteczku niedaleko Hamburga. Jest świadoma, nie ma demencji, samodzielnie wstaje i siada w wózku. Noce są zazwyczaj spokojne w tym miejscu. To przedsiębiorcza osoba, w przeszłości prowadziła firmę. Ma trudny charakter, typ “złośnicy”.

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– osobna łazienka
– auto i rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl