Firma Frigga Bydgoszcz

Doświadczona opiekunka do spokojnego małżeństwa.

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna: 84lata , Podopieczny: 84lata,
Miejsce pracy:
21395 Tespe
Okres pracy:
Do uzgodnienia.
Planowany wyjazd:
20220108
Wynagrodzenie:
1600
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny dobry
– osoba doświadczona

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 84lata, 47kg, 167cm
Dolegliwości:
– choroba Parkinsona
– po wylewie
– sonda PEG
– osoba cewnikowana
Seniorka ma posuniętą chorobę Parkinsona dlatego zmiksowany pokarm i rozdrobnione lekarstwa podawane są przez sondę. Pani jest wspierana przez personel medyczny, który odwiedza ją dwa razy dziennie. Personel kąpie i wydziela lekarstwa, opróżnia woreczek na mocz. Pani pomaga podczas wstawania, należy podać jej ręce lub stanąć blisko aby mogła położyć ramiona wokół szyji opiekunki. Pani ma bardzo słabe nogi, dlatego wstawanie sprawia jej trudność. Z powodu choroby Parkinsona trudno jej zapiąć guzik lub chwytać przedmioty dłońmi lub palcami. Przełykanie pokarmu i mówienie również sprawiają trudność, dlatego seniorka mówi niewyraźnie lub odpowiada tak lub nie. Seniorka waży jedynie 47kg. Noce w tym miejscu są spokojne, pani przesypia.

Podopieczny, 84lata, 75kg, 172cm
Dolegliwości:
– mobilny, wspiera się laską
– osteoporoza
– zaburzenia rytmu serca
– ogólny stan zdrowia dobry
Senior jest mobilny, jego stan zdrowia jest dobry. Pan jeździ autem, dobrze się czuje. Przeszedł operację biodra, jednak czuje się dobrze i większość czynności przy sobie wykonuje samodzielnie. Pan jest wspierany przez personel medyczny, który codziennie przyjeżdża, aby założyć rajstopy uciskowe.
To komunikatywny, serdeczny senior, który w przeszłości prowadził firmę wraz z żoną. Lubił naturę i sport, do dziś chętnie chodzi na spacery. Lubi spędzać czas w ogrodzie.

Dodatkowe informacje:

To komunikatywny, serdeczny senior, który w przeszłości prowadził firmę wraz z żoną. Lubił naturę i sport, do dziś chętnie chodzi na spacery. Lubi spędzać czas w ogrodzie.
Seniorka jest całkowicie świadoma i bardzo się cieszy jeśli ktoś chce spędzić z nią czas, posiedzieć obok lub pokazać zdjęcia lub filmy na laptopie. Ta pani interesuje się techniką i komputerami. W przeszłości bardzo lubiła pracować na laptopie.

Warunki mieszkaniowe:

To miejscowość niedaleko Hamburga, dom jednorodzinny z ogrodem. Do sklepu jest 8 min drogi na pieszo. Dla opiekunki będzie sporo miejsca – osobny pokój i łazienka, czas wolny to 2 godziny dziennie oraz dwa wolne popołudnia w tygodniu. Do dyspozycji są auto i rower.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl