Firma Frigga Bydgoszcz

Pani 90 lat, 49685 Halen, od 18.08.2019

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Pani 90 lat
Miejsce pracy:
49685 Halen
Okres pracy:
komplet kandydatów
Planowany wyjazd:
20190801
Wynagrodzenie:
1500
EUR

Poszukujemy:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko opiekuna osoby starszej. Osoba zatrudniona musi znać w stopniu dobrym lub komunikatywnym język niemiecki. Konieczne jest posiadanie doświadczenie w takiej pracy, najlepiej popartego referencjami. Wymagane jest też miłe usposobienie, cierpliwość, wyrozumiałość, a także odpowiedzialność.

Informacje o podopiecznym:

Pani mieszka w Halsen ma 90 lat. Jest osobą mało samodzielną. Cierpi na szereg dolegliwości. Ma nadciśnienie tętnicze, osteoporozę, artrozę dłoni i duże problemy z mową, a także demencję. Ponadto z powodu złamania na odcinku lędźwiowym, które miało miejsce w marcu, odczuwa bóle kręgosłupa. Wymaga pomocy w codziennych czynnościach, takich jak jedzenie i picie, czy ubieranie się i rozbieranie. Należy także zadbać o jej higienę osobistą. Zażywa ona tabletki nasenne, jednak może się zdarzyć, że przebudzi się w nocy. Ponadto do seniorki przychodzi personel medyczny zarówno rano, jak wieczorem w celu podania jej lekarstw. Dwa razy na kilka dni ma ona dodatkową pomoc.

Dodatkowe informacje:

Pani mieszka w domu jednorodzinnym, na wsi. Wnuk podopiecznej mieszka piętro wyżej, posiada 2 koty. Podopieczna chętnie zasypia z włączonym telewizorem. Najbliższy sklep oddalony jest 40 minut drogi pieszo, rodzina przywozi zakupy. Dwa razy w tygodniu na 3-4 godziny przychodzi dodatkowa pomoc. Do kontaktu jest syn.

Warunki mieszkaniowe:

Opiekun ma do dyspozycji osobny pokój wraz z oddzielną toaletą, a także dostęp do Internetu i telewizora. Oferujemy również zakup biletów.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl