Firma Frigga Bydgoszcz

48565 Steinfurt – opiekunka do mobilnego małżeństwa Anny i Ernsta blisko Bielefeld

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczny 86 lat, Podopieczna 89 lat
Miejsce pracy:
48565 Steinfurt
Okres pracy:
do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20231130
Wynagrodzenie:
1700
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny
– osoba sprawdzona i znana nam

Informacje o podopiecznym:

UWAGA! To zlecenie bez świąt, można zjechać na święta do Polski

Podopieczny, 86lat, 170cm, 65kg
Dolegliwości: 
– demencja & zapominalski
– zaburzenia rytmu serca
– mobilny & rolator
Senior jest mobilny, stara się wiele czynności wykonać samodzielnie, jednak jest zapominalski i stwierdzono u niego demencję. Senior sam chodzi do toalety, samodzielnie stara się wykonać higienę ciała, przesypia noce.
To bardzo wrażliwy, spokojny człowiek. Z zawodu jest elektrykiem. Bardzo związany z domem, ogrodem. Lubi naturę i zwierzęta. Jest katolikiem i stara się chocić co niedzielę do kościoła. W przeszłości bardzo lubił wycieczki oraz chętnie uprawiał sport. Obecnie większą część czasu spędza w swoim fotelu oglądając filmy lub wiadomości.

Podopieczna, 89lat, 150cm, 55kg
Dolegliwości:
– demencja & zapominalska
– mobilna & rolator
Seniorka jest mobilna, ale dość często zapomina i potrzebuje wsparcia. Stara się samodzielnie myć i ubierać, ale czasem zapomina o kolejności wykonywanych czynności. Wspierana, wykonuje wszelkie polecenia. Należy mieć na nią “oko” i przypomnieć jej, co ma zrobić i w jakiej kolejności. Seniorka przesypia noce i jest spokojna.
To wrażliwa, towarzyska pani. Z wykształcenia nauczycielka. Bardzo lubi naturę, chętnie wychodzi na spacer, lubi pogawędki przy kawce. Jest otwarta i komunikatywna. Dobrze wykształcona, oczytala, katoliczka.

Dodatkowe informacje:

Seniorzy mieszkają w mieście w domu jednorodzinnym z ogrodem. Sklepy są w pobliżu, na miejscu jest rower, wszytsko można osiągnąć w 3 – 5 min. Dla opiekunki jest ładny pokój do dyspozcyji, jest telewior, internet, na miejscu rower. Dla opiekunki będą dwa wolne popołudnia oraz czas wolny za dnia codziennie po 2,5 godziny. Osobami do kontaktu są dwie córki, które mieszkają w okolicy.
W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej i znanej nam opiekunki, która mówi dobrze lub komunikatywnie po niemiecku. To rodzina naszego koordynatora, dlatego zależy nam na znanej i sprawdzonej opiekunce. 

Warunki mieszkaniowe:

– oddzielny pokój
– internet & rower
– zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl