Oferty pracy

Firma Frigga Bydgoszcz

40227 Düsseldorf – opiekunka do demencyjnej seniorki

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna, 80lat
Miejsce pracy:
40227 Düsseldorf
Okres pracy:
do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20240709
Wynagrodzenie:
1700
EUR

Poszukujemy:

j. komunikatywny
niepaląca
prawo jazdy

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 80lat, 75kg, 165cm

Dolegliwości:

demencja
osłabiona
mobilna & ogólny stan zdrowia bardzo dobry
Seniorka mieszka z samodzielnym mężem, który dotychczas się nią opiekował. Z racji na wiek seniora, ciężko mu sprawować opiekę nad żoną oraz zajmować się domem. Córka poprosiła nas o pomoc opiekunki. Seniorka jest mobilna, korzysta z toalety lub krzesłatoalety, w nocy może się obudzić do toalety, ale nie jest jej potrzebna pomoc. Radzi sobie sama. Seniorka wiele czynności wykonuje samodzielnie, sama się myje i ubiera. Ostatnio miewała biegnuki, należy zwrócić uwagę na to, co je. Seniorka lubi sobie dłużej pospać.

Dodatkowe informacje:

To dom w mieście blisko centrum, dla opiekunki będzie sporo miejsca: osobne mieszkanie, oddzielna łazienka, internet jest w całym domu. Auto jest na miejscu.

W to miejsce szukamy dobrej opiekunki, która nie pali papierosów i jeździ autem, aby odciążyć seniora w zakupach. Na miejscu jest auto z automatyczną skrzynią biegów. Do kontaktu jest sympatyczna córka, która mieszka w pobliskim mieście i odwiedza rodziców od czasu do czasu ze swoim pieskiem. 

Warunki mieszkaniowe:

oddzielne mieszkanie
osobna łazienka
internet & auto
zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Samotność osób starszych: powszechny i poważny problem

Populacja osób starszych rośnie w szybkim tempie, co jest wynikiem postępu w opiece zdrowotnej. Niestety, wielu seniorów doświadcza samotności i depresji, spowodowanych brakiem bliskich relacji z rodziną oraz samotnym mieszkaniem. Samotność u osób starszych to problem, który wymaga naszej uwagi i zrozumienia, by skutecznie z nim walczyć.

Czytaj dalej

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl