Oferty pracy

Firma Frigga Bydgoszcz

36433 Leimbach – opiekunka do samotnej seniorki blisko Kassel

Podstawowe informacje:

Osoba do opieki:
Podopieczna, 83lata
Miejsce pracy:
36433 Leimbach
Okres pracy:
do uzgodnienia
Planowany wyjazd:
20240720
Wynagrodzenie:
1650
EUR

Poszukujemy:

– j. komunikatywny

Informacje o podopiecznym:

Podopieczna, 83lata, 80kg, 165cm

Dolegliwości:

mobilna
początki demencji & zapominalska
choroba nowotworowa & poddawana terapii
cukrzyca (tabletki)
Seniorka jest mobilna, wspiera się laską lub rolatorem. Mieszka sama i jest po terapii, ponieważ kilka miesięcy temu stwierdzono zmianę w głowie, okazała się być nowotworowa. Seniorka jest gotowa do wypisu, będzie pod opieką lekarza. utrzymuje czystość i chodzi do toalety, a dla higieny nosi wkładki. Bywa zapominalska, możliwe to początki demencji lub stres spowodowany terapią. 

Seniorka jest komunikatywna, rozmowna, bywa niecierpliwa. Akceptuje swój obecny stan zdrowia i jest wdzięczna za pomoc. Jej wnuczka, która mieszka w pobliskim mieście jest pielęgniarką i będzie wydzielała lekarstwa.

Dodatkowe informacje:

To ładne mieszkanie w mieście, seniorka ma dzieci i wnuki, wszytscy mieszkają w okolicy i będę wspierać. Wnuczka jest pielęgniarką i poprosiła nas o pomoc dla babci. Seniorka mieszka w mieście, wszytsko jest w okolicy, blisko sklepy.

W to miejsce potrzebna nam towarzyszka, która pomoże seniorce się ubrać, umyć, zajmie się domem i ugotuje obiad. Spokojne miejsce w mieście, ładne mieszkanie i sympatyczna rodzina w pobliżu.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet
zakup biletów

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Samotność osób starszych: powszechny i poważny problem

Populacja osób starszych rośnie w szybkim tempie, co jest wynikiem postępu w opiece zdrowotnej. Niestety, wielu seniorów doświadcza samotności i depresji, spowodowanych brakiem bliskich relacji z rodziną oraz samotnym mieszkaniem. Samotność u osób starszych to problem, który wymaga naszej uwagi i zrozumienia, by skutecznie z nim walczyć.

Czytaj dalej

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl