Oferty pracy

Firma Frigga Bydgoszcz

Dlaczego warto pracować jako opiekunka seniora?

Rozpoczęcie pracy za granicą niesie za sobą cały szereg korzyści. Na stanowisku, opiekunki osób starszych można nie tylko podszkolić język obcy czy rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne, ale także uzyskać znacznie wyższe wynagrodzenie. Dodatkowo, pracując w naszej firmie otrzymuje się pewność zatrudnienia i przejrzystą umowę.

Praca za granicą daje wiele możliwości, a także zapewnia znacznie większe zarobki. W porównaniu do krajowych stawek, wypłata opiekunki osób starszych w Niemczech jest o wiele wyższa. Wyjeżdżając za granicę mamy pewność, że poziom naszych zarobków znacznie się powiększy, co jest bardzo dobrym sposobem na szybkie zaoszczędzenie pieniędzy. Podejmując współpracę z profesjonalną firmą zyskujemy także pewność, że nasze zatrudnienie będzie całkowicie legalne. Posiadamy więc stabilną pracę na jasnych warunkach. Otrzymujemy również zaświadczenie o tym, że pracowaliśmy za granicą, co znacznie ułatwia kontynuowanie ścieżki zawodowej w innych krajach. Pracując jako opiekunka osób starszych nie musimy martwić się o brak zleceń, ponieważ zapotrzebowanie na rynku nieustannie rośnie. Podczas pracy zdobywamy także cenne doświadczenie i doszkalamy umiejętność posługiwania się językiem obcym. Zatrudnienie za granicą to możliwość szybkiego rozwoju, zapoznania się z życiem w innym kraju, a także zyskania cennych kontaktów. Praca na stanowisku opiekunki osób starszych nie należy do szczególnie ciężkich, dlatego zyskujemy pewne, spokojne stanowisko, z dala od firmowego zgiełku.

Aktualności

Aktualności, informacje, praktyczne porady

Co robić, jeśli senior zaginął? Jak opiekować się osobą, która ucieka?

Zaginięcie osoby starszej to niezwykle trudna i stresująca sytuacja zarówno dla samej osoby zaginionej, jak i dla jej bliskich oraz opiekunów. Wielu seniorów cierpiących na choroby neurodegeneracyjne, takie jak demencja czy choroba Alzheimera, może wykazywać skłonność do ucieczek, często nieświadomych zagrożeń czy błędnych przekonań o konieczności powrotu do domu z przeszłości.

Czytaj dalej

Kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą – napisz lub zadzwoń.

FRIGGA

ul. Śniadeckich 2/4
85-011 Bydgoszcz

Telefon: +48 (52) 389 11 50
E-mail: praca@friggawork.pl